Jak si inteligentně stěžovat na městskou policii?

Od: ® odpovědí: 16 změna:

Dobrý den. Adresovat městu nebo přímo těm nicmocmakačenkům? Jak je to s těmi vztahy mezi TK, povinným ručením, SPZkou? Je parkoviště u silnice součástí komunikace? Dík.

16 odpovědí na otázku

0x

Asi bude otázka, co za "inteligentní" přestupek je Vám vyčítáno..(či někomu jinému).

Z toho co je v otázce bych odhadoval že jde o nějaký vrak stojící na parkovišti..bez TK a RZ?

Ano, těch vraků je víc. Nenechám je mít pohodu. Přestalo mne bavit to jejich popojíždění v autech a nicnevidím, všechno je v pořádku. To by byla pro ně práce. Mám s tím jediný problém, aby se mi nezačali mstít. Zjistěj si číslo auta a pak už je maličkost v tichosti zadat cokoliv. ( Takže se jedná o vraky, parkování v protisměru, tolerování nerespektování značek, přehazování zodpovědnosti mezi policií a městským úřadem ve smyslu : bylo dřív vejce nebo slepice...)

Tedy může mít auto (obytný přívěs) SPZ , nemít TK a dlouhodobě stát na parkovišti? Děkuji.

Jasně..jako všude.

Mohl bych Vám vyprávět...dlouhé minuty..možná hodiny. Šance že něčeho dosáhnete je velmi...velmi mizivá, i když bude zákon a právo na vaší straně. Ani ANO, ani starosta menší či větší obce si nechce naštvat voliče.

Auto bez platné TK na parkovišti stát může. I dlouhodobě. Nevím o co ti jde. Pokud tam parkuješ ty, tak děláš to samé co on - zabíráš místo ostatním, ovšem všichni na to místo mají stejný nárok. A pokud tam neparkuješ tak mi není jasné co ti vadí.

Jestli chceš svoje parkovací místo, tak si ho zaplať.

0x
Stěžovat si múžete u zřizovatele tedy města

0x

Stěžovat si můžete, ale co když jednou budete fakt v háji a budete potřebovat jejich pomoc. Oni vám pomůžou, ale vám bude divně, když se na ně budete obracet.

Buď jste v právu, tak podejte stížnost. Pokud jste vy porušil zákon, tak na co se vlastně ptáte...

0x

V první řadě musíte jít na katastr a tam za poplatek zjistit, co je to za pozemek. Může se stát, že bude soukromý a tím pádem nemohlo dojít k porušení zákona. Možné je ledacos.

Taky se může stát,že z těch aut unikají provozní kapaliny a to už porušení je i když je to soukromý pozemek.Tak nepište hlouposti.

A nebo si to zjistit zadarmo na netu, že?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]