Může se jednat o Syfilis?

Od: odpovědí: 8 změna:
Zdravím,dělají se mi takovéhle pupeny,viz foto,může to být syfilis? Mám jich už asi 5 a vůbec nesvědí. Jiné problémy nemám.
Díky

Může se jednat o Syfilis?
8 odpovědí na otázku

 

 


3x
Syfilis dle mého vypadá jinak. Podle mě jen zbytečně plasite. Potkala bych 4 dny, pokud se to nezlepsi, šla bych na kozni. Prozatím bych mazala alpou a fenistilem.

 


2x
avatar ferax

Zajít na kožní.

 


1x
avatar idanova

Zdravím. Pokud máte strach, že byste mohl mít syfilis, neotálejte a utíkejte na venerologii. Tato nemoc je velmi závažná. Má 3 fáze. V 1. fázi je prakticky 100% vyléčitelná, 2. fáze je ještě léčitelná (to je ta, kdy se vytvoří vyrážka) a 3 fáze je již smrtelná. V případě této nemoci se příliš dlouho mudrovat nevyplácí. Určitě se jít ukázat venerologovi. Ida

No samozdřejmě na kožní! Nejlépe s každým štípancem každý den. Budou nesmírně rádi.

 


1x
avatar suzymon

V dnešní době není Syfilis tak rozšířený, jako tomu bylo kdysi. Ale pokud patříte do skupiny lidí, kde by taková nákaza hrozila, tak neváhejte a jděte okamžitě ke kožnímu. Mně to sice připadá jako obyčejné štípnutí nějakým hmyzem, ale jak to připadá zrovna mně, není vůbec směrodatné.

Takhle poštípaná na rukou jsem také. Na kožním s tím fakt nepůjdu, leda by se z toho štípance udělal zánět (už se mi před pár lety stalo, asi si ta potvora předtím cucla nějakého postřiku či co).

Tazatel radektja je viditelně veselá kopa...

 


0x

Jestli máte podezdření, tak to chce správná antibiotika. Tak co nejdřív k lékaři na odběry..

 


0x
avatar jabraka

I s podezřením je nutno přerušit tělesné hrátky,nakazit partnera je trestný nčin.

JB

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]