Limit 4 příspěvků není možné prolomit,proč systém tvrdí něco jiného?

Od: ® odpovědí: 12 změna:

Chtěla jsem vložit odpověď do vlákna, kde jsem odpovídala již 4x, systém mi to neumožnil.Ale napsal, že když ohodnotim víc než 10 příspěvků , me odpovědi nebudou limitovány.Já jsem tedy ohodnotila další příspěvky, přesto mi píše systém pořád to samé...Chápete to?

12 odpovědí na otázku

 

 


3x

Je počet odpovědí nějak omezen?
Pokud je úspěšnost uživatele nižší než 10% může v jedné otázce odpovědět maximálně 4x. Přistoupili jsme k tomu z jediného důvodu - našlo se dost uživatelů, kteří z otázek udělali chat a počet odpovědí rostl do nesmyslných čísel a přitom nic neřešila. Jsme si jistí, že někdy je to na škodu a že někdy je potřeba více odpovědí, aby bylo možné správně odpovědět na danou otázku. Přesto výhody tohoto opatření převyšují nad nevýhodami.
Nehodnocené rubriky nejsou v počtu opovědí limitované stejně jako jejich odpovědi nejsou započítany do hodnocení (úspěšnosti) odpovědí.
Zdroj: poradte.cz/...

 


2x

Stačí dobře číst. Další viz @72mona


To ovšem nevysvětluje to, proč mne systém upozorňuje jen na část podmínky,kterou musím splnit.

Určitě vám to napsalo, že vy máte ohodnotit něčí příspěvky? To asi ne.

Kde je problém? Na jeden dotaz od tazatele můžete odpovědět ( poradit) 4 x. To je snad dostačující počet odpovědí, někdy stačí jen jedna dobře míněná rada.

Vy, ale chcete reagovat na každou odpověď od rádců, což tazateli nic nedá, to pak už není PORADNA, ale chat. A to si majitel zde nepřeje. Jasný?

 


0x

Zanzibar,obejít to lze. Zřejmě v rozporu s pravidly,ale zdá se,že to je tolerováno. Koukněte na nicky třeba v diskusi o baculkách a přijdete na to.

Jen pak budete zářit zelenou barvičkou, pokud vám to nevadí a je jedno jaklý nick zvolíte. IP adesa zůstává stejná. Zde je odkaz na zmiňované vlákno

poradte.cz/...

Rada s odhlasovanim jak tu padla je spatna a je to leda tak navadeni na porusovani pravidel. Limit jsou 4 odpovedi, ale lze preci pridat komentar jako jsem to udelal ted ja.

 


0x
avatar suzymon

Musí být 10% celkového hodnocení toho, kdo dpovídá, ne 10x ohodnotit příspěvky jiných. A to hodnocení kolísá, klidně můžete mít jeden den 10%, nebo se můžete dostat třeba na 20% hodnocení a když nebudete aktivně na poradně a vaše odpovědi nebudou nikým ohodnoceny, tak jdou procenta pomalu, ale jistě dolů a jakmile klesnete pod 10% tak opět můžete přispívat zase jenom 4x.


Ano, já to špatně pochopila, přiznávám.:))Celý fígl je v tom, že žvanit můžu ne však moc:))

Napíšu ti to česky: Kecat můžeš,ale musíš se odhlásit a psát jako neregistrovaný...

Janh - ano, fíglů na kecání je mnoho. Ale je vhodné položit si i otázku, jestli je to kecání k něčemu dobré. Pokud někoho nepřesvědčím o své pravdě napoprvé, případně s upřesněním, je to kecání většinou zbytečné. A pro ostatní rádce i otravné. Za kecání někdy nepovažuji odborné diskuze, ale těch bývá málo.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]