Jak udržet agresora na zemi?

Od: ® odpovědí: 7 změna:
Dobrý den, četl jsem Knihu Inteligentní sebeobrana, v níž je docela dobře popsáno jako útočníka srazit k zemi. Teď ji mám doctenou a jsem si o dost jistější v sebeobraně než predtim. Jen v té knize nejsou žádné návody, jak toho agresora, potom co ho dostanu na zem, na ty zemi udržet. Můžete mi dát nějaká doporučení na hmaty, které jsou efektivní? Díky
7 odpovědí na otázku

 

 


9x

Četbou se sebeobranu nenaučíte,to možná zjistíte,jak na to. Chce to trénovat. A věřte,že pokud nebudete mít fakt dost natrénováno,v krizové situaci si nevzpomenete vůbec na nic.

 


3x

Populární a účinné je kleknout na krk ..

Ale jen bílejm. Protože... White lives doesnt matter*afro*

 


1x
avatar dakon

V podstate libovolna paka typu arm bar a podobne

 


0x
Staci vytahnout strelnou zbran a vystrazne vystrelit do vzduchu, dela to i policie takze asi funguje.

 


0x
avatar jenyk
Čtení je dobrý. Jen v tomto případě je více než vhodné přejít od slov k činům. Nebo-li, čtením na gauči se to prakticky nenaučíš.
Jeden příbuzný dělal MMA, jednou jen tak z legrace mě ukazoval co a jak. Když se mnou během vteřiny praštil na zem, byl jsem rád, že ležím.

 


0x
Pokud dostanete agresora na zem, tak odejděte (viz. např. Krav Maga), pokud na něj budete aktivně dál útočit, nejedná se o nutnou obranu, může to být klasifikované i jako výtržnictví.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]