Čím barvit vlasy přírodní cestou?

Od: ® odpovědí: 17 změna:

Mám kaštanové vlasy, již lehce šedivěji.I když je to vidět jen v umělém světle, nebarvim se, ale chtěla bych vyzkoušet něco, co najdu doma,bez chemie. Máte tip?

17 odpovědí na otázku

4x

Má kamarádka si také barví vlasy Hennou :)

Děkuji vypadá to dobře...

3x

Tu hennu bych rozhodně nezavrhovala.

cs.wikipedia.org/...

Máte pravdu vypadá dobře.:)

2x
Není Henna přírodní barva na vlasy?

Píšou to, já chtěla vyzkoušet něco z domu, henna mi zas tak přírodní nepřijde...

Henna je 100% přírodní barva, má i přímo kladný vliv na strukturu vlasů

0x

červená řepa :)

No červená řepa je dobrý nápad,dnes jsem zkoušela koupat vlasy v kávě a logru. Nic. Možná bych mohla vyzkoušet cibuli, ta není tak nápadná...

Koupat, tedy namáčet, oplachovat i opakovaně, to asi nepomůže. Snažila bych se udělat si zábal... Delší působení. Třeba šťávu z řepy zahustit mandlovým olejem (prý je to pro vlasy velice prospěšný olej) a nechala bych to působit nějaký čas.

29.07.20 17:11

0x

Uhlím

0x

Tak určitě odvar z ořechových šlupek - na tmavo.

Zesvětlení leda heřmánek.

0x

Už asi10 let si barvím moje kdysi hnědé,dnes zpola šedivé vlasy hennou Khadi. Vyzkoušela jsem všechno možné a konečně našla. Perfektně kryje a mají hodně odstínů. Jako bonus regeneruje a léčí lupy, vlasy jsou lesklé a zdravé. JISKRA

0x

dobrý den , já si koupila na internetu nějakou vyživujici barvu a jsou po ní i leskle a hezke vlasy jmenuje se maria nila ..já přesněji použivám cacao red barvu .barvy se pohybuji okolo 500-600 kč je na dost použiti takze si myslim ze se to vyplatí*palec*

0x

Doma, resp. na zahradě právě teď najdete dozrávajících ořechy vlašské, jejich zelená slupka, pokud je loupete, barví kůži. Stejně tak vlasy. Hennu doma nenajdete, tedy ne v Evropě. Je ale rostlinného původu, prášek barví na různé odstíny, podle původní barvy vlasů... taky se upravuje třeba mícháním s práškem Indiga, to pak barví hodně na tmavo. A je pravda, že poskytuje toto barvení I estetické i zdravotní benefity.

0x

Já si už několik let barvím vlasy barvou Henne Color. Je to čistě přírodní barva, kde hlavní složka je henna a dle odstínu jsou tam pak přidány další rostliny apod. Má to několik odstínů, dobře kryje a ještě regeneruje a posiluje vlasy. Jedno balení stojí kolem 150 Kč a stačí na 2-3 aplikace podle délky vlasů.

0x

Henna je 100 % přírodní

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]