Nafouklé břicho/nevolnost

Od: odpovědí: 2 změna:

V pátek ráno mě začal zlobit žaludek. Hodinu po snídani pocit těžkého, nafouklého břicha...ale ani nemůžu říct, že by mi bylo nějak nevolno. V sobotu stejný pocit, akorát z toho těžkého žaludku jsem měla pocit na zvracení (jen chvilkově, většinu dne ok, jen těžký nafouklý žaludek). Dnes to samé a ráno jsem měla i 37.1. Vůbec se to nelepší. Můžu sníst naprosto cokoliv a špatně mi potom není, pocit na zvracení se objevuje úplně nezávisle na tom co a kdy sním. Nevíte někdo co s tím?

2 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar suzymon

I kdybyste to přesně takto poslala emailem lékaři, tak by Vám nemohl udělat diagnózu na dálku. A to je lékař. Určitě by Vám napsal, abyste se dostavila do ordinace. A Vy si opravdu myslíte, že tady, na laické poradně to někdo dokáže a vezme si "na triko", že by se Vám mohlo kvůli zanedbání něčeho vážného, mohlo něco stát?

 


0x
avatar ferax

Já bych šel k lékaři. Pokoutně to nespravíte. Diagnozu určí jedině odborné vyšetření.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]