Shopolo.cz - recenze

Od: odpovědí: 3 změna:
Dobrý den,
Shopolo.cz vlastní Slovinská společnost, která slibuje rychlé dodání. Podle recenzí se dodání minimálně nepovede vždy (pokud někdy ano). V minulosti byla spojena s pochybnými produkty, které neplnily, co slibovaly.
Lze najít dost kritických příspěvků na adresu Shopolo.cz a proto byste měli zvážit, zda u ní nakoupíte nebo raději zvolíte jiný eshop.
V době koronaviru nabízeli mj desinfekci, ale produkt který dorazil takové schopni neměl.
Jen v první části roku 2020 byl na ně podání přes 140 stížností! Hlavním problémem je to, že slovinský majitel prostě nekomunikuje.
Nedoporučuji!

Shopolo.cz - recenze
3 odpovědi na otázku

2x
Koupila jsem na jejich e-shopu v červenci 2020 produkt, naštěstí na dobírku. Přišel e-mail, ze bude dodáno za 2-5 dnů. Za dva týdny jsem se dotázala o dodání a přišla mi faktura, kterou jsem odmítla zaplatit - měla jsem platbu dobirkou. Na to reagovali za několik dni, ze bude dodáno za dalších 14 dni. V zápětí na to přišel e-mail, ze zboží není skladem... V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI!

0x
jste zlodejska firma jiz 2 mesice cekam na vraceni penez zbozi jsem druhy den zaslala zpet a k dnesnimu dni mi dluzite 980 kc myslite si ze kradu? Tisknu penize? !hned mi vratte moje penize 2 dny makam na 1000 kc co si myslite! NEFOPORUCUJI NIC NEKUPUJTE JSOU TO ZLODEJI!

0x

Nakupuji pouze u ověřených e-shopů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]