Změna zdravotní pojišťovny

Od: Datum: 30.11.12 18:39 odpovědí: 3 změna: 01.12.12 07:23

zdravím, zajímalo by mě jestli je možnost změnit zdravotní pojišťovnu když jsem ve starobním důchodu? příp co to obnáší.
děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.11.12 18:51
avatar

Zdravotní pojišťovnu změnit můžete. A co vám to přinese? Hlavně si zjistěte, co nabízí ta nová pojišťovna, kterou jste si vybral. A jestli má smluvně nasmlouvané lékaře, ke kterým chodíte. Aby se vám nestalo, že vás pak nikde neošetří!Na internetu je možné se podívat, co jednotlivé zdravotní pojišťovny nabízejí pro seniory, jaké mají programy péče a podle toho taky vybírajte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jerin
Datum: 30.11.12 19:08

děkuji za odpověď.

zkusil jsem se dívat na některé portály pojiš'toven ale nabídku pro seniory jsem nenašel. Není mi jasné financování pojišťoven a proto nevím jestli pro novou pojišťovnu by tato změna byla přínosem a jaká by byla ochota.

Datum: 01.12.12 07:23

Tak vzhledem k tomu, jak funguje přestup k zdravotním pojišťovnám, tak mi přijde celkem bezpředmětné zkoumat jednotlivé zdravotní programy, protože ty se stejně můžou naprosto změnit, než k přestupu dojde... ony pojišťovny tak nějak dneska těžko závazně něco naslibují do roku 2014, spíš mívají programy na rok a pak je přehodnocují, zda zachovat, nezachovat, pozměnit *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.