Kupování květiny dívce

Od: odpovědí: 9 změna:

Zdravím :)

Jak to děláte když chcete koupit děvčeti kytku? Samozřejmě, samotný nákup zvládne malé díte. Jde mi o to zda kupujete dívce kytku když jdete třeba někam na procházku a pak teoreticky do kina nebo někam jinam kde ji nemůžete dát do vázičky. Já své holce po 10 randíčkách ještě žádnou nekoupil, protože nebyla podobná příležitost. Teď to chci napravit, protože bych takto mohl čekat pořád. Nevadí dívce, že uschne apod.?

9 odpovědí na otázku

 

 


3x
avatar bimbam

Jednou jsme s přítelem jeli kolem benzinky. Zastavil a zeptal se, jakou mám ráda barvu. A přinesl kytici v přibližné barvě. Bylo to vtipné a milé. Vy můžete něco podobného zopakovat u květinářství nebo supermarketu, ale na konci schůzky a v době, kdy nebude mrznout. Nosit a opatrovat květiny po celou dobu schůzky není tak úplně ono. Kytka předaná na začátku rande docela normálně zavazí.

 


1x
avatar lucie

Kytka zapůsobí, hlavně tehdy, když je to překvapení. Jako cíleně "počkej, skočím ti koupit kytku":-D s tím neoslníte. Kupte a schovejte jí někam, kde jí najde, nechte jí kytku poslat domů, do práce, nechte jí kytku u dveří ráno než pujde ven apod. nebo jí kupte v situaci kdy to nebude čekat (viz. odpověd přede mnou -na benzínce) ale né s nákupem, kdy pujdete pro housky a salám.

 


0x
avatar dabel
Já na kytky zrovna nejsem jen tak je nekupuju
V podstatě sem to omezil na narozeniny a pohřeb

Ono snad nejde ani tak o to, na co jste vy, ale na co je vaše partnerka, zejména v době, kdy o ni usilujete.

Něco jinýho je být v manželství 15 let. To už se chlap snažit nemusí. Ale mladík je zamilovaný a snaží se zapůsobit na partnerku.

 


0x
avatar nikc

Dominičku, jsi miloučkej a roztomiloučkej *pusa* a ne hloupoučkej. Je to hezká otázka. Kup jí orchidej v krabičce, ta vydrží.

 


0x

Tak květinu bych nechala na nějakou větší příležitost, ale můžeš koupit čokoládku nebo bombonierku ve tvaru srdíčka nebo něco podobného, dělají moc krásné, nebo s nápise milui tě, to taky potěší a při návštěvě kina nebude obtěžovat. Dokonce si jí může dívka schovat a vystavit třeba u zrcadla na památku.

To u mě by bonbónky ve tvaru srdíčka dlouho nevydržely *smich*. Snědla bych je rychle. Prodávají pěkné dárkové věci v určitých obchodech. Ne v supermarketu.

P. S. Jsou to obchůdky pro zamilované, do kterých by nezamilovaný člověk nešel :).

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]