SP (mp3) Václav Neckář

Od: ® odpovědí: 5 změna:
avatar gamapolis

Dobrý den. Vážení rádci i náhodní návštěvníci, obracím se na Vás s prosbou. Vím, že zde není žádný bazar a ani nevím, jestli jsem dotaz dal do správné rubriky. Jde o to, že jsem vyčerpal všechny možnosti, které mě napadly. Coby sběratel a fanoušek Václava Neckáře sháním singl neboli SP vinylovou desku na které jsou písně Se svou Mášou a UFO (NLO). Tu první písničku mám. Na vinylu i CD. Je součástí desky My to spolu táhnem dál. Kdysi se to dělalo tak, že se jako tzv předskokan vydal singl, který avizoval LP desku. Někdy obě písničky byly na LP, někdy jen jedna. A to je i tento případ. Že mi chybí jsem zjistil náhodou asi před 14 dny. Ovšem nejedná se o Neckářovu písničku UFO z roku 1969, která je B stranou singlu, jehož A strana obsahuje song Hej, páni konšelé od Karla Gotta. Tohle UFO pochází ze singlu SU 1143 3104 z roku 1985 a je převzatá. Originál se jmenuje NLO a je to uvedeno i na obalu. Chtěl jsem Vás tímto poprosit, zda ho někdo nemáte k zapůjčení nebo i na prodej. Stačila by mě i mp3 nahrávka. Byl bych vděčný i za nějaký odkaz, kde by mohl být tenhle singl k mání. Já jsem to nikde nenašel. Tam, kde byl v bazaru, tam ho prodali. Protože se jedná o převzatou píseň a je zřejmě problém z aut. právy, tak ani nebyla zařazena do Kolekce Václava Neckáře. Děkuji .

5 odpovědí na otázku

 

 


2x

Díky za reakci. Na tom klipu to je právě ta píseň z roku 1969, kterou mám a nesháním ji. Sháním tu písničku z těch dvou odkazů. Jenže z toho prvního odkazu je singl prodaný a toho prodejce na Aukru z druhého odkazu jsem kontaktoval, protože singl se v únoru v aukci neprodal, ale neozval se mi. Jedná se o dvě písně od Neckáře se stejným názvem a já sháním tu z roku 1985. Obal SP je v tom Vašem prvním odkazu. Díky za čas, který jste tomu věnoval.

No škoda, že jste prošvihnul to aukro. Na bazoši.cz je hodně LP desek k prodeji. Bohužel bez popisu, takže mravenčí práce je oslovovat.

Co vědecká knihovna v Olomouci?

aleph.vkol.cz/...


To Aukro jsem prošvihnul, protože jsem v tu dobu nevěděl, že mi ta nahrávka chybí. V tom Vašem odkazu se povrtám, jestli to tam neobjevím. Díky.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]