Nechut k sexu

Od: odpovědí: 37 změna:

Dobrý den,

mam tento problém jsem ženatý a mé žene po druhem diteti apsolutne nic nerika sex je ji neprijemný a vice mene ji k nemu vzdy premlouvam a udela to jen k vuli me .jenze v duchu stejne vidím jeji výraz v obliceji a trapi mne to .nechci ji podvézt ,nechci ji trapit ze to po ni vyzaduji ale ja sex potrebuji a drive taková nebyla ,postupne ji vadí vsechno co se tyce intimností.K doktorovi nepujde vzadnem pripade o tom se ani bavit nechce.Nechci prijít o deti ani o ni .Uz sem zkusil vse od masazí po ruzné hyckání zeny ale je to cim dal horsí.A jen pro upresnení je ji 31 let. a mne 41.Je zde nejake východisko.

Děkuji

37 odpovědí na otázku

 

 


3x

Jako matka dvou dětí, co taky měla nechuť k sexu, vidím možností hned několik.

Nechuť k sexu může být způspbena hormonální antikoncepcí, byť před tím nikdy nemusela obtíže působit.

Můžete ženu taky srát tím, že doma toho moc neděláte a nevěnujete se dětem a chodíte si "jen" do práce, zatímco ona musí myslet a zařídit tisíce věcí.

Je velice pravděpodobné, že je žena unavená z neustálé péče o děti a domácnost, kdy třeba roky nebyla jediný den o samotě bez dětí a nutnosti se o někoho starat.

A ani s jedním vám lékař nepomůže.

 


2x

Bud si ho usekneš, nebo jí vyhodíš, co chceš jinak řešit?

 


2x

Nezbývá vám nic jiného, než být trpělivý. To se někdy ženám stává, že po těhotenství, přestanou mít zájem o sex. Porod bývá dosti bolestivý a někdy žena po něm přestane na sex myslet. Vás trápí její výraz v obličeji, ale ona za to nemůže. Zkuste si sebe představit být těhotný a toto vše prodělat a ustát.

 


2x
Kromě té náročné péče o děti a rodinu, žena má pocit neustálé vysilující zodpovědnosti a strachu o ně.
Možná, že se ženství a sexualita ženě může spojit s plozením dětí. Tedy, děti už nechci a tak sex není potřeba. To mi ale přijde jako podvědomé. Prostě se vypne touha. Žena neví proč a neumí a možná ani nepotřebuje to změnit.
I kdyby Vám tu ženy přímo popisovaly, proč se zasekly ony a co pomohlo jim, Vaše žena je originál. Třeba to pro ni pocitově je nedávno od porodu. Nebo se u ní objevil strach o její vlastní zdraví, protože něco působilo traumaticky nebo depresivně. Nemusí chtít důvod hledat a řešit ho.
Jako muž bych ji zkusila třeba vydráždit a pak odmítat: Víš, mě vlastně nejde o to zasunout penis, chyběla by mi tvoje krásná touha, tvoje srdce při sexu. Získat jen tvoje tělo mi nestačí, počkám.

 


2x
Ja ted budu maximalne uprimna, ale i zde vidim mozny hacek... Neberte si to zle, ale i zena chce atraktivniho muze. Nemate treba trosku resty s postavou, hygienou? Nebo venujete se sexu i z pohledu zeny? Tedy predehra, neznosti, citlivy prubeh. Mela jsem pritele, ktery byl hruby, funel a chtel mi tam vsouvat penis hned, navic se malo myl, bylo to neprijemne a o takovy sex zena nestoji. Treba se vas to netyka, treba trosku ano, musite zvazit sam uprimne sam k sobe.

To je hrozný. Jak jste ho mohla mít ráda, když byl takový?

Měl asi jiné kvality. Někteří chlapi nefuní, voní a dělají dobrou předehru, v sexu dobrý, ale jinak ... :-D. Najít chlapa se všemi kvalitami je těžké.

 


1x

Nepodvádět ! Pokuste se v klídku se ženou promluvit, že si na sex najdete jinou, pouze na sex. Můj známý tohle přirovnal k bolesti zubů. Když vás bolí zub, tak budete hledat řešení, najdete si zubaře.

 


1x
avatar kapkanadeje

Dobrý den. A komunikujete o tom s ženou? Je to váš společný problém. Jaké řešení navrhuje ona?


doplněno 31.10.19 16:29:

Chodí manželka na gynekologické prohlídky, nemá nějaký zdravotní problém? Pokud ne a trpí nechutí k intimním věcem, zkuste jí tedy navrhnout společnou návštěvu sexuologa, nebo psychologa. Případně manželské poradny, protože tento problém bude vaše soužití narušovat čím dál víc. Nejen Vy, ale především to musí chtít řešit i Vaše manželka, pokud chce manželství udržet funkční. Obrátit se na odborníka je tudíž jedna z možností, pokud se máte dopátrat příčiny, proč manželka nestojí o intimnosti s Vámi. Není dobré, že s Vámi o tomto nechce komunikovat.

 


1x

Stalo se mi něco podobného.

Před narozením dětí všechno OK.Manželka chtěla téměř každý den.Až jsem se bál být s ní o samotě doma.Už jsem kolikrát fakt nemohl.

Po narození dětí to šlo z kopce.Až se z toho stal sex jen za odměnu,když jsem jí něco koupil.Nebo,když už jsem docela dost naléhal.Když jsem však viděl,jak to bere jen tak,abych byl já spokojený a ona sama napíšu to naplno orgasmus neměla...tak upřímně jsem rezignoval.

Nedá se s tím nic dělat.Pokud si nechcete sehnat nějakou milenku,což nedoporučuji.Protože z milenky se časem stane dotírající žena,která vás bude chtít jen a jen pro sebe.Pokud na to kývnete.Následuje rozvod,tahání o děti,majetek.Okolí na vás bude koukat skrz prsty.Nakonec budete oškubaný chlap,kterého ta milenka po čase stejně odkopne.

Řešil bych to Masturbací,popřípadě sem tam si zajít na erotickou masáž.pokud jste odvážnější na nějaký ověřený a rozumný privát..Nikdo se nic nedozví a bude to i ve výsledku levnější.

A po čase,až děti odrostou třeba manželka začne mít chuť.A pokud ne,tak chlap po čtyřicítce? Tak už to jde stejně z kopce.

Buďte rád,že jste jinak zdravej a najděte si nějaký adekvátní koníček.Chápu,že to moc nejde vyvážit.Ale asi tak no.

Po čtyřicítce že to jde s chlapem s kopce? To soudíte podle sebe že? Jsem po šedesátce ale zatím je to pořád "do kopce";)

Všude Vám řeknou,i lékař.Že po čtyřicítce ubývá pohlavní hormon testosteron.Hormon,který je zodpovědný za schopnost a udržení erekce.Dále na chuť k sexu,potenci a vitalitu.V návaznosti na další přitěžující zdravotní komplikace.Vysoký krevní tlak,cukrovka,kardiovaskulární a cévní choroby.A v neposlední řadě nemoci a poruchy nervů a páteře.

Všechno tohle má vliv na ereci,libido a na schopnosti prožívání orgazmu.A také na schopnosti opakované soulože bez dlouhé fáze odpočinku.

U chlapa je to složité.A když to napíši ošklivě.Není jak ženě,která jen lehne a s trochou lubrikantu je schopná sexu kdykoliv.

Ano,pokud jste zdravý a vitální 60-tník.A máte ještě "kam zasunout" gratuluji a smekám.A nemyslím to vůbec zle.

@rich, když to napíši ošklivě, žena není kus masa s otvorem. Je to lidská bytost s představami, touhami, plány a samostatným myšlením. Není to domácí spotřebič, který namažete a on funguje.

 


1x

Ono je to asi takto: pokud se nedostává sex ženě, najde si milence a občas i spálí mosty. Pokud je to naopak, převážně ženy v radách zavrhují sex jinde. Pro spokojený život je sex u většiny nezbytný. Postupem času budete víc a více nervózní až vám rupnou nervy a půjdete jinam, Tak to chodí. Východisko je asi nechtěné ale bude to jen horší. Žádný Welnes, masáže a jiné blbosti. Stojí to peníze a výsledek je velké nic. Změňte své chování, nic nevyžadujte a občas přijděte domů později. Buď se chytne nebo se jen ukáže skutečnost - že manželce stačí děti a vaše peníze a co chcete vy ji vůbec nezajímá. Nebuďte rád, za to co doma máte. To je hloupá rada a ke spokojenosti určitě nevede. A být nespokojený celý život normální asi není.

 


0x
avatar louisa1

Doporučila bych, aby děti pohlídaly babičky a vy dva vyrazte na romantický víkendový wellnes. Změna prostředí, romantika, "odpočinek" od dětí na krátký čas, bazén, vířivka, masáž ap. dělá své. *palec2**srdce*


Jen abych to upresnil wellnes proběhl a ne jeden jeden do měsíce, kytky ty posílám cca 1 za 14 dní když mě to napadne ,výlety s rodinou divadlo vareni chuťově je to hobi co víc.pripadam spíš sem debil. Zajímá mě názor ženy.

V tom případě to zkus vzít za opačný konec. Přestaň ji hýčkat a začni třeba víc chodit do hospody. To přeci zas musí pochopit ona, že když s ní nic není, tak s ní nebudeš sedět doma a koukat na seriály. Ono člověk pozná, že o něco stojí až když o to přijde.

Teď mě napadlo, jestli nemá obavy z dalšího otěhotnění.

 


0x
avatar anzionka

Možností je víc, nezměnil jste se od té doby, než jste ji poznal, povahově nebo i fyzicky, kila navíc, péče o sebe apod. Také je třeba se zamyslite, jaký sexuální život s manželkou vedete. Jestli se jí dostatečně věnujete při předehře, jestli s vámi dosahuje orgasmů (tedy dosahovala, když jste problém ještě nepociťovala). Jaké ona má preference ohledně sexuálního života, o tom byste se měli pobavit, třeba má jinačí sexuální apetit, a ten se pokusit sladit navzájem.


Již sem psal že má vše pokaždé když chce orgazmus ma spíše ho odmítá že strachu že je nic intenzivní
. Otázka je k dlouho čekat. Mluvit o tom moc nechce že problém není.

Odmítá ho ze strachu, že je moc intenzivní? Vadí ji intenzivní orgasmus, tak začněte jen masážemi, hýčkáním, pobliky, a odprostěte se od toho, že to musí skončit sexem. Mluvit s ní o tom musíte, řekněte jí svoje pocity, zeptejte se, jak to vnímá ona, bez emocí, nějakých hádek, apod. Například, když se mnou odmítáš mít intimnosti, cítím se nemilovaný a neuspokojený, mám potřebu sexu, ano, fyziologickou, ale toužím ji prožívat s tebou. Jak to vnímáš ty? A pak se pobavit o tom, jak se v tom můžete cítit oba komfortně, aby ona se nebála, ať už se bojí čehokoliv, a abyste naplnili svoje sexuální potřeby.

 


0x
avatar etana

Kupte jí krásnou kytku, lahev šampusu, uložte sám děti a a pak...ne, žádný sex, jen si s ní pěkně promluvte. Vysvětlete jí klidně, jak vás to trápí, že ve vás vzbuzuje pocit nedostatečnosti, nezájmu, že je vám to líto, že jí chcete dát najevo, jak jí milujete a jak se vám líbí. Buď vám vysvětlí na rovinu, proč už s vámi nechce spát nebo to zakecá...a pak bude vhodná chvíle jí připomenout, že tento nesoulad vám může zničit i život mimo postel, celé manželství. To se totiž skutečně a pravděpodobně stane. A jak už zmínil někdo výše, zpytujte chvíli svědomí, zda se z vás nestal bačkorovitý teplákovič nebo nejste furt jen v práci.

 


0x
avatar houbes
Chce to čas, netlačte na ní. Pokuste se jí pomáhat v domácnosti. Třeba nestíhá a potom na ten sex nemá čas ani náladu. Opakuji se netlačte na ní jinak to bude ještě horší. Držím palce, že to zvládnete..

 


0x
avatar nikc

Tady píše pár lidí, že jste se změnil Vy. Ale co když se změnila ona? Nemusí být problém jen ve Vás. Ale může. To tu nikdo neví. Etana to hezky napsala a rich. Neradil milenku z toho důvodu, že by se na vás pověsila a těžko byste se jí zbavoval. Záleží na tom, jakou milenku. Když si vyberete taky vdanou, tak se snad na vás nepověsí. Nebo zajít do nějaké poradny, ale ne se ženou, zatím. Nejdříve byste si s ní musel sednout a promluvit jí do duše a o tom. Měla by i ona se snažit, když je to vaše žena. Pokud vás miluje a záleží jí na vašem vztahu. Přinášíte i finance.


doplněno 02.11.19 14:55: Richi, holky vás chtěli a sváděli, ale to neznamená, že jste s nimi měl jít. Pokud mám doma ženu, tak jí jsem věrný a nejdu s každou, která mě svádí. To pak tu manželku mít ani nemusíte, když si chcete jen užívat s jinými.
doplněno 02.11.19 15:08: Chápu to, že člověk jednou 2x ujede, ale opakovaně zahýbat manželce. Ta musí mít radost.. Pokud to tedy taky nedělá.

Ono,ikdyž si vybere vdanou...Tak se může stát,že se nebudou moci vídat,tak jak by on chtěl a potřeboval.Už z podstaty toho,že ta vdaná milenka bude hlídaná manželem a kdoví kým ještě z rodiny.

Takže taky o ničem.

Rich, tak já s tím nemám zkušenost jako Vy. Jen mě to napadlo, že by to mohlo být lepší.

Asi takhle.

Pokud je doma problém se sexem.Tak,mít milenku je super.Půl roku,dejme tomu rok.Pak už se to začne kazit.

Taky je rozdíl rozvedená milenka s vlastním bytem,nebo vdaná milenka s žárlivým manželem.

Ta,i ta mají své nesporné výhody a také zásadní nevýhody.

Ale ať tak,či tak.Tak po určité době ta milenka začne zcela logicky chtít,aby se chlap rozvedl a měla ho jen a jen pro sebe.

Je na každém,jak se z danou situací popasuje a co v životě doopravdy chce.

 


0x
avatar suzymon

Nojo, no. Tohle je velmi běžný problém a zcela jistě v tom "nelítáte" sám . Jenomže Vy to zde napíšete a jiní o tom mlčí. V každém případě to ale nevyřešíte s jinými lidmi, ale pouze a jenom se svou manželkou. To s ní se pokuste nějak rozumně domluvit. Vám to chybí, jí to otravuje. Ale vyhoví Vám, tak co? Teď si představte, že jiné manželovi ani nevyhoví, tak co mají dělat oni? Nepřemýšlejte o tom, jaký má při tom výraz a soustřeďte se sám na sebe. Když to potřebujete a ona ne, tak ji nenuťte, aby u toho předstírala nadšení. To by ji odradilo ještě víc. A ty masáže jí také nenabízejte, jakmile s tím začnete, tak ona už ví kam tím míříte a uzavře se ještě víc. Máte ji rád, ona Vás také ale ona ten sex prostě nemusí. Ale neodpírá Vám ho, tak se s tím spokojte. Milenku bych nedoporučovala, to dopadne blbě. A navíc, ta milenka, až to kvůli ní všechno rozházíte, tak ta až Vás dokope tam kam bude ona chtít, se nakonec bude chovat úplně stejně jako Vaše nynější manželka.

 


0x

Jak už tu někdo psal... vykašlete se na to jak se tváří a buďte rád, že to kvůli vám vydrží. Já to pro manžela nedokázala udělat i když jsem ho milovala. Prostě to nešlo. Několikrát jsme o tom mluvili a já to nedokázala vysvětlit proč to nejde a vlastně to nevím dodnes i když jsme již pár let rozvedení. Zkoušeli jsme to všelijak včetně toho, že jsme se domluvili, že třeba každou druhou sobotu i když se nebude chtít ani jednomu to prostě bude, proběhlo wellnes, dovolená u moře...Nepomohlo bohužel nic.

Bohužel to ve mě nějak zůstalo a já na sex nemám vůbec pomyšlení. Jak jsem již psala jsem rozvedená několik let a ten oheň co ve mě kdysi byl se zatím nikomu nepodařilo zase zažehnout. Takže buďte rád, že to doma máte jak to máte.

 

 


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]