Podpora a přivýdělek

Od: Datum: 07.11.12 12:32 odpovědí: 1 změna: 07.11.12 12:48

V pondělí jsem se registrovala na pracák hlavně kvůli platbě zdravotního, na podporu nárok nemám, mohu jen dočerpat 2 týdny, které jsem nevyčerpala u předchozí podpory. Podala jsem jen žádost u okénka, k paní "do kanceláře" mám jít až 20/11 kde mám dostat rozhodnutí o podpoře. Mám možnost krátkodobého přivýdělku (2 dny). Mohu to vzít nebo ne? Podpora mi vlastně ještě přiznána nebyla... Pokud mi přiznají doplacení těch 2 týdnů, kdy je dostanu vyplacené?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.12 12:48
avatar

Ano, můžete, ovšem nekolidující zaměstnání musíte ÚP oznámit a doložit předem nebo nejpozději v den nástupu. Na konci měsíce (zčátkem příštího měsíce) pak musíte ÚP doložit potvrzení o příjmech.

Na dobu nekolidujícího zaměstnání se přeruší výplata podpory. Podpora za listopad se vyplatí až v cca polovině prosince (někde i nebo i později - kolem 20.) Přesný termín výplaty by Vám měli sdělit na ÚP.

___ Informace k podpoře i nekolidujícímu zaměstnání:

Práva a povinnosti uchazečů o zaměstnání

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.