Firemní večírek - kde ho udělat?

Od: Datum: 29.11.12 14:13 odpovědí: 6 změna: 29.11.12 19:31

Ahoj, kde budete mít letos firemní večírek?

Je mi jasné, že už je to dost na poslední chvíli, ale nevím jaké místo sehnat pro ten náš.Bude nás něco lehce přes 60, takže už to chce trochu větší prostor.Sháním něco v Brně nebo jeho blízkém okolí. A ideální by bylo, pokud by tam byl třeba bowling, šipky nebo něco na zabavení.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lucius*
Datum: 29.11.12 15:00

Tady jsem byl před několika lety já: http://www.bowlingstodola.cz/ a bylo to fajm. Bokem centra a pěkné.

Pokud by to mělo být originální šel bych do středověké krčmy a nechal si udělat doprovodný program. Jinak mě se osvědčily motokáry

Datum: 29.11.12 15:03

Krčma funguje?

Onehdá jsem tam chtěl zajít a hle - provoz ukončen...

Od: lucius*
Datum: 29.11.12 19:31

No teda opravdu je zrušena, to jsem netušil

Datum: 29.11.12 15:02

V Sýpce v Řečkách to nebývalo špatné, ale je to hodně profláknuté, takže předpokládám, že budou mít hodně plno..

Od: ladaadal*
Datum: 29.11.12 17:24

No, na poslední chvíli? Neznám to kolem Brna, ale u nás se to zamlouvá už od srpna, nejdýl září, v říjnu už jsou volný jen malý pajzlíky nebo termíny, který už nikdo nechce.

Tak ať se zadaří a není moc nablito v alejích

Datum: 29.11.12 18:33

*sok*Firemní večírek? To taky existuje?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.