Co pomůže na zapomětlivost

Od: Datum: 28.11.12 19:57 odpovědí: 9 změna: 29.11.12 07:21

Dobrý večer poslední dobou se mě stává že mě někdo něco řekne já v práci dodělávám tu práci kterou mám pak mě řekne např: jakou cenu dát na jiné zboží a já už nevím kolik tam dát.Hrozně moc zmatkuji jak se říká .Chci být vzorná prodavačka a vůbec netuším co se to děje porádíte co na to?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 28.11.12 20:02

Dobrý večer.

Může to být nervozitou. Snažíte se udělat vše nejlépe, nejrychleji a snadno pak zazmatkujete. Soustřeďte se na práci, kterou děláte, snažte se být klidná. Pokud něco zapomenete, nebojte se znovu zeptat. Je to vždy lepší, než udělat chybu. Pokud nemusíte, nedělejte více činností najednou. Než se pustíte do další práce, dodělejte tu první. Každou práci si po sobě zkontrolujte. Nebojte se, některé činnosti, které teď děláte s nejistotou, budou pro Vás časem, až získáte praxi, běžnou rutinou. Přeji, ať se Vám v práci daří lépe.

Ohodnoceno: 2x

Od: mowla*
Datum: 28.11.12 20:14

Pořiď si notýsek a zapisuj si, co potřebuješ - možná budeš působit legračně, ale je to lepší, než dělat zmatky a tím vyvolávat vztek nebo hádky...

;)

Datum: 28.11.12 20:48

Dobrý večer. Pracujete ve stresu, potřebovala byste spíš něco na lepší soustředění. Zkuste se uvolnit a dělat práci s rozvahou, ale bez zbytečného stresování. Soustřeďte se jen na práci, jiné starosti nechte stranou. Pěkně v klidu, bez zmatků. Naučíte se to a půjde Vám to, nepochybujte o sobě. Doma hodně relaxujte, odpočívejte... Ono se to zlepší, až si budete v práci více jistá. Můžete vyzkoušet něco z přírodních produktů pro lepší soustředění. Např:

http://lekarna-vozovna.cz/kat…ro-lepsi-pamet-soustredeni-20

Přeji Vám vše dobré a ať práci zvládnete brzy s klidem a přehledem!

Datum: 28.11.12 22:17

Zapomínání je přirozená obrana organismu proti přetížení. Tak si do zdůvodňuji já. Buďte v klidu, až se pořádně zaučíte, ono se to srovná.

Datum: 28.11.12 22:20

guarana... nebo 3 tydenni piracetamova kura vycisti noblesne mozek

Datum: 28.11.12 22:23

To znám, ve stresu většinou nepracuji a zapomínám čím dál tím víc. Dříve jsem se to snažil řešit, bez úspěchu. Časem jsem si na to zvyknul, naučil jsem se s tím žít, pravda, někdy to je dost opruz, ale lepší to už nebude.

Od: buss®
Datum: 28.11.12 22:49

Datum: 29.11.12 07:04

Poslouchat to, co vám někdo říká, nemyslet při tom na něco úplně jiného. Soustředit se na řečníka. Nejlépe ještě to důležité nahlas zopakovat. Soustředit se na jednu činnost. Nedělat a neřešit v hlavě deset věcí najednou. Nebuďte zbrklá. Nic se nestane, když to, co děláte bude trvat o pár minut déle. Nedat se znervoznit pocitem, že musíte rychle, honem. Nemusíte!*hej* Zklidněte se, všecko je jen otázkou času. Nápravami chyb, ztratíte více času, než samotnou činností, když ji uděláte pomaleji, pečlivě, soustředěně.

Datum: 29.11.12 07:21

Zkuste něco z Ginga. Mě roste na zahradě a pes mi ho stále očůrával. Tak jsem si z něj vzal větvičku, psovi seřezal zadek a už si to pamatuje. Gingo opravdu na paměť pomáhá...

Ohodnoceno: 4x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.