Slepé střevo, kýla nebo co?

Od: odpovědí: 4 změna:
Dobrý den, dneska ráno jsem se probudila a bolelo mě na levé straně (asi pět cm do leva od pupíku). Během dne bolest nepřestala. Když nic nedělám, tak to nebolí. Ale když se třeba ostře zvednu ze židle nebo zakašlu, tak tam něco uvnitř hrozně bolí. Bolí to i když jdu na velkou. Nic jiného mi ale není, žádná únava, zvracení teplota atd. Včera jsem cvičila, tak jestli jsem si tam uvnitř třeba něco nenatáhla (pozn. Ale že by to bylo jenom v jednom místě? Ano, trochu to ale bolí jako hodně natažené.) Slepé střevo ale bývá na druhé straně a bývá nevolnost.
Jaký na to máte názor vy?
doplněno 04.06.18 17:51: Vím, že mi doporučíte zajít k doktorovi, ale máte s tímto někdo zkušenosti (s něčím podobným) a vůbec nějaké zkušenosti se slepákem?
4 odpovědi na otázku

 

 


2x

@majda04 - Jaký na to máte názor vy?

Že máte pravdu - je zbytečné navštěvovat lékaře, když vám vlastně "nic není" a navrch se můžete optat na poradně *blee*

@majda04 - máte s tímto někdo zkušenosti (s něčím podobným)
Bolest v břiše může znamenat cokoli - od zaražených větrů po "akutní břicho" zralé na okamžitý zákrok. Takže naše zkušenosti jsou vám celkem k ničemu.

 


1x

Vcelku žádný. Myslím, že podstatný bude názor lékaře po vyšetření. A pokud je to ostrá bolest, tak vyšetřit dost rychle!


doplněno 04.06.18 17:54:

Slepák je vpravo - zapomeň. Kýla bývá v třísle a prakticky nebolí - zapomeň. Střevní problém - bingo! A sama to nerozeženeš.

 


1x

Máme vcelku jednoduchý návod.

Šupem k Mudr.Ten si bude vědět rady !

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]