Nárok na lázně po ukončení léčby- mnohačetný

Od: odpovědí: 2 změna:

Dobrý den,

moje maminka absolvovala léčbu mnohačetného myelomu. Stala se takovým pokusným králíkem při ověřování účinků nějakých léků. V průběhu léčby byla 1x v lázních Karlova Studánka. V propozicích, které obdržela, bylo uvedeno, že po skončení léčby má nárok na lázně. U VZP jí však řekli, že na lázně má nárok jen jednou za život. Mrzí mě, že, když mají zkoušet kléky, mažou pacientům med kolem h..., ale skutek utek. Chtěla bych vědět, jaké má možnisti.

Děkuji Martina

2 odpovědi na otázku

 

 


0x

Jednou za život dostanete lázně na jednu diagnózu. Mamka si musí obstarat třeba každý rok jinou diagnózu a může jezdit do lázní každý rok .

 


0x

@martina - V průběhu léčby byla 1x v lázních Karlova Studánka. V propozicích, které obdržela, bylo uvedeno, že po skončení léčby má nárok na lázně.
Argumentovala bych údajem "po skončení léčby"- to podle mě není "v průběhu", případně se dotázala na příslušném pracovišti, kde léčba probíhala - ale nejdřív bych si přečetla, co jsem podepsala.

Nedávno jsem sem dávala tenhle odkaz, třeba vám pomůže:

Z. č. 48/1997 Sb., § 33 Léčebně rehabilitační péče zakonyprolidi.cz/...

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]