Snížení sexuality u muže

Od: odpovědí: 16 změna:
Ahoj, mam dotaz. Lze nejakymi volne dostupnymi preparaty, rostlinami, zmenou jidelnicku atd snizit sexualni touhu u muze? Kdyz partnerka nevyzaduje sex moc casto, muz ji nechce nutit, aby to brala jako povinnost..
16 odpovědí na otázku

 

 


4x
avatar babkazov

Já si myslím, že to nejde. A když, tak jen přes doktora endokrinologa, doktora přes hormony. Čekat změnu zvýšenou fyzickou aktivitou, to je nesmysl. Viz početné rodiny horníků a jiných podobných povolání. Je to v hormonálním vybavením muže.

Dám vtip, jo? Vánicí se prodírají dva lyžaři, na pokraji vyčerpanosti a povídají si, co udělají nejdříve, když se dostanou domů. Jeden se 1,vysvlékne 2.nají a napije 3.půjde spát. Druhý 1.povalí ženu na postel 2.sundá lyže 3.svleče se

 


2x
avatar ben

Dobrý den, on to vyřeší čas, resp. věk toho muže (možná i postupné chátrání jeho partnerky). No, také není na závadu, když si muž umí pomoci sám. Zdravím!


doplněno 01.06.18 17:08:

liska5 - no, mohl jsem to napsat poeticky a třeba takto - odkvétající květinka už hmyz tolik neláká .

Bene, u muže věk a u partnerky chátrání?*co**smich*

 


2x

Potlačit, to bude problém. Možná prací k padnutí, silným stresem, či povýživou. To už je lepší ruční metoda.

Pak teda spíš zvednout preparáty a jídelníčkem apetenci u partnerky *hi*

 


2x

Onanie je prý neškodná a někdo říká, že i prospěšná*palec*

 


2x
avatar majsterjoe

No tak ať si dotyčný místo stresu, brambůrků a fyzického vyčerpání, jenž mu je to raděno, raděj najde milenku.

Sex do života patří a do vztahu obzvláště.

Ale musí se zeptat doma*zmateny*

 


0x

Vojáci dříve na vojně užívali brom na snížení libida. Dnes už určitě existuje něco účinnějšího, ale asi to nebude tak úplně volně dostupné.

Ještě dobrý způsob, jak snížit sexuální apetenci, je každodenní válení se na gauči, sledování TV, pití lahvového piva, kouření cigaret a pojídání chipsů.

Ještě dobrý způsob, jak snížit sexuální apetenci, je každodenní válení se na gauči, sledování TV, pití lahvového piva, kouření cigaret a pojídání chipsů.
Měly se snížit choutky muže, ne chuť ženy sdílet cokoliv s tou smradlavou koulí na gauči, která kdysi byla manželem *smich*

 


0x

Stačí průběžně muže zahrnovat prací doma, to také zabírá. ;) Dříve se vojáci nedobrovolně "ládovali" bromem.*nene*

Já bych chtěl vědět kdy to " dříve " mělo být . Půl vojny jsem strávil v kuchyni a ve skladu zásobování a nikdy jsme žádný brom do jídla nedávali.

Jaký jsi ročník? V 50. a 60.letech to bylo běžné.

Byl jsem na vojně 1970-72; prej nám ten brom dávali do čaje, ale zcela určitě nezabíral!

 


0x

K již napsanému: Naložit si - ať už je to sport nebo fyzická práce. Kdo maká, až se z něj kouří, tomu obvykle nezbyde na sex ani pomyšlení, natož chuť nebo síla. Nebo, že by to bylo tím věkem?*zmateny*

 


0x

Měl bych ještě jeden nápad a příjemný, zejména pro partnerku. Sestává se z bůčku, sladkostí, hranolků, chipsů, Coly atd. Stačí dostatečně dlohou dobu se takto živit a až bude mít partnerka metrák, partner už na ni nebude mít chuť ;)

Nebo ať se přežere on. Pak už se nedokutálí.

 

 


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]