Jsem neustále unaven

Od: odpovědí: 15 změna:
Dobrý den
Spím pravidelně 7 hodin(moje maximum) a jsem i tak pořád unavený a nemůžu se tak soustředit ve škole, zajímavé ale je že k večeru unavený nejsem prakticky vůbec. A to chodim furt ve stejny čas do postele a i ve stejný čas vstavam i o víkendu takže pravidelný spánek mám.
Dřív jsem toho naspal rapidně méně a citil jsem se o 100% líp. Teď mi očividně nestačí ani těch 7. Nemůže to být tím vedrem? Pěkně me to už štve protože se motám a vypadám jak debil. Mate nějaké tipy jak se toho zbavit?
15 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar kapkanadeje

Dobrý den. Tím vedrem to samozřejmě být může. Hlídejte si pitný režim a také by nebylo od věci nechat si změřit tlak. Jestli je vše po zdravotní stránce v pořádku.

 


0x

Chce to hodně pít v těch vedrech - určitě to je tím horkem.

 


0x

Velká únava a motání - běžte k lékaři, ať vás pošle na magnetickou rezonanci mozku. Nechci strašit, ale tohle jsou příznaky roztroušené sklerózy. Příznaky samozřejmě jsou velice variabilní, ale únavu udává až 80% pacientů s RS a k tomu to motání... Neproběhne vám při ohnutí hlavy něco jako elektrický výboj podél páteře?


Nic mi páteří neprobíhá a jak jsem řekl, v pozdním odpoledne to už nemám

 


0x

Jak zde již bylo řečeno,může to být tím vedrem.

Je doporučeno,vypít alespoň dva litry vody.V tomhle vedru i tři.

Motání hlavy je jasným příznakem nedostatku tekutin v těle./V mladém věku,samozřejmě /.

Ale nejsem lékař.

Zkus začít více pít a také doplnit hořčík.

Nebylo by na škodu navštívit lékaře,člověk nikdy neví *nevi*


Ty litry mnohdy do sebe naliju i 4

 


0x
avatar iz

Může to být těmi vedry, ale také nemusí. Odpovědět by Vám mohl jenom lékař na základě vyšetření.

 


0x
avatar anzionka

A co jíte? Máte dost komplexních sacharidů, bílkovin, zdravých tuků? Pokud tělo pořádně a kvalitně nezásobíte, tak vám nepomůže ani 20 hodin spánku denně.


Řek bych že jsem tímto zásoben až moc

Ono nejsou cukry a cukry, máte komplexní sacharidy a pak rychlé cukry. Nejsou bílkoviny jako bílkoviny, jíte maso, kvalitní nebo uzeniny. Nejsou tuky a tuky, nejíte přepálené tuky, nezdravé tuky?


Toto všechno mám to vím jistě

 


0x
Jsou ruzne typy lidi, známe základni rozlišeni - skrivani nebo sovy a já jsem na tom podobne protoze nejspiš jsme oba sovy, po ránu ospalci a k večeru ozijeme, skrivani to maji opačne :)

 


0x
avatar nikc

Může to být začátek nějaké duševní nemoci nebo cokoliv jiného. Zkuste zajít s tím k lékaři. Jinak já jsem unavená večer, ale i ráno. Nejsem asi ani skřivan a ani sova.

Ospalče, jestli to je nějakou duševní nemocí třeba, tak Vám lékař dá léky, po kterých budete ospalý ještě víc. A rady zde nepomůžou. ;) Navíc se po nich kyne.

No po tom všem co jsem si prožil tak bych se ani nedivil kdyby to bylo duševní jinak dneska jsem si trošičku zkusil přispat a je to ještě horší tak nevím no, zkusil bych spát jen 5 hodin jestli to není třeba přspání ale když jsem to zkoušel minule tak jsem usínal ve stoje. Ale zas je divný že o prázdninách jsem jinak nespal a bylo to v pohodě.

Jinak toto je moje registrované jméno ;)

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]