Jaká je to písnička?

Od: odpovědí: 4 změna:

Dobrý den, jednou jsem se s přáteli koukala na vidoklip s písničkou, ráda bych si ji zase poslechla, bohužel nevím jak se jmenovala. Pamatuji si pouze že byla v angličtině, a že ve videoklipu byly nějaká žena s mužem a byly zločinci, schovávali si před policií ve starém domě někde v lese, policie je pak ale našla, pak už si to moc nepamatuji, ale na konci byl ten dům obklíčen policií a on ruku v ruce vyskočili z domu. Byla bych ráda za cokoliv, děkuji.

4 odpovědi na otázku

0x
Něco mi to říká.. Nebude to asi žádný popík žejo. Myslím jestli to nebyl klip od kapely metallica. vyjeď si na youtube jejich klipy s přívlastkem "official" jestli to tam nenajdeš.

0x

Pripomina mi to klip Phila Collinse z vybornyho filmu Buster (velka vlakova loupez), pisen "A Groovy Kind Of Love".

youtu.be/...

youtube.com/...

0x

Zkus si stáhnout aplikaci Shazam na Googleplay a tato aplikace do 5ti vteřin pozná jakoukoliv skladbu..v okamžiku kdy slyšíš skladbu, musíš zapnout tuto aplikaci, chvilku ona poslouchá a pak napíše o co se jedná...musíš to mít po ruce...

0x

Toto? Písnička začíná cca v čase 1:20

youtube.com/...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]