Jak se sedí a vidí ve druhé řadě

Od: odpovědí: 3 změna:

v divadle Š+H v Dejvicích?

Stala se mě taková podivná věc.

Minulý pátek odpoledne jsem objednávala lístky do výše uvedeného divadla na sobotu 2.6., paní pokladní mi po telefonu nabídla lístky do 6. řady 1. a 2. sedadlo. Zamluvila jsem je, že si je přístí týden /tedy tento od 28.5./ vyzvednu, a ještě povídá, abych to stihla do konce měsíce, což říkám, určitě, do 30. 5. přijdu.

Dnes dopoledne v 10 hodin se hlásím v pokladně a paní kroutí hlavou, že tam nic nemám. Zkontrolovala si vše, co měla, včetně telefonu a řekla, že rezervace je zrušená.

Nedokázala říci, kdo to zrušil. Já bych snad k pokladně již lístky nepřišla vyzvedávat, že!

Ale prý mají lístky ještě volné do 2. řady, též 1. a 2. sedadlo.

Tak jsem se chtěla zeptat, kdo tam byl v poslední době a třeba i seděl takhle dole, jestli bylo vidět na jeviště, abychom neměli vyvrácené hlavy a malý vnouček vůbec viděl.

Protože to nechápu, v pátek mě rezervuje a za pár dní jsou moje lístky pryč.

Napadají mě různé spekulace, ale pokud budeme z 2. řady dobře vidět, tak problém nebude, ale pokud to bude stát za nic, tak si řeknu, že v tomhle světě již není nic férového.

Děkuji za konkrétní odpovědi, kdo v divadle s malými dětmi na Hurvínkovi byl.

3 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar still10k

Obecně vzato jako ideální beru řady 3-5 a jako první vždy sháním lístky do těchto řad. Ale druhá je také ještě dobrá. Záleží jak se vám zamlouvá kontakt s herci, jak moc dobře jim chcete vidět do tváře a vychutnat si jejich herecké umění.

Na Špejblovi a Hurvínkovi jsem ještě nebyl, jejich dřevěný výraz tváře je asi nepodstatný *smich* Ale počítám, že to mají určitě dobře vychytané hlavně pro děti, aby i v první řadě dobře viděly, takže se v druhé řaurčitě pobavíte. Přeji dobrou zábavu :)


Děkuji, vezmu malému asi podsedák.

Děti to prožívají jinak a jsou vděčné i za menší nepohodlí.

 


Tak mohu doporučit, i druhá řada a krajní sedadla jsou vyřešena tak, že divák vidí dobře a podsedák jenom vylepšil. Dřevění herci fungují trochu nad podlahou jeviště, jakoby v oknu /nebo ve velké televizi/, a atmosféra byla fajn.

Jenom konstatuji, že do divadla chodí dospělí a malé děti a když si rodina s robustním tatínkem někam sedne uprostřed, tak přes tatínka již vidět nejde. Tedy se ta řada za nimi musí různě přesouvat, aby malé dětičky viděly. Řešení není ani vzít dítě na klín, představení chvíli trvá a není to pohodlné.

Ale obecenstvo se s tím vždycky nějak vyrovnalo. Minulé, současné i budoucí. Některý tatínek se na sedadlo trochu sesunul, aby byl níže, ale pak to svádělo trošku ke klimbnutí.

Proč byly čachry s lístky netuším, protože divadlo nebylo zaplněné, nějaká chyba lidského faktoru se vloudila, samozřejmě, ta 6. řada je trošilinku lepší. A sedadla uprostřed řady ještě více, ale jak se říká, kdo dříve přijde, dříve mele.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]