Pubicke ochlupení vypadavani

Od: odpovědí: 1 změna:
Dobrý den jsem týden od operace. A všiml jsem si toho ze mi ochlupení nad penisem začlo hodně vypadavatm ve velkým množství. Je to normální?
1 odpověď na otázku

 

 


2x
avatar ben

Dobrý den, neuvádíte, jakou operaci jste podstoupil a jaké léčivo bylo do těla vpraveno - mohlo by to být způsobeno právě léky. Každopádně, jste-li po operaci, tak asi brzo navštívíte zase lékaře na kontrolu svého zdr. stavu a tomu se svěřte s tímto problémem (řekl bych, že normální to není, ale jen lékař, který uvidí Vaši zdr. dokumentaci, bude vědět více). Zdravím!

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]