Jak ukončit studium na střední škole

Od: Datum: 27.11.12 20:45 odpovědí: 3 změna: 28.11.12 00:15

Mé dceři je 16let a má soudní dohled a já jsem v podmínce a moje dcera chce ukončit studium na střední škole po asi 5letech se mi ji povedlo po matčině zanedbání dostat domu z dětského domova, je to vůbec možné aby mohla skončit?

Děkuji P

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.11.12 21:02

Možné to je..

Od: askmenow*
Datum: 27.11.12 21:07

Pokud již má dokončené základní vzdělání, možné to samozřejmě je.

Vyřizovalo by se to v sekretariátu školy, jelikož není plnoletá, bude to muset zařídit rodič či zákonný zástupce.

Osobně však nikomu nedoporučuji skončit se studiem dříve, než má alespoň výuční list, dobře zvažte, jaké má dcera alternativy a co ji čkeá, pokud studium ukončí.

Datum: 28.11.12 00:15

Chce-li dcera ukončit studium, potřebuje k tomu souhlas zákonného zástupce. Obraťte se na ředitele školy, kterou dcera navštěvuje, a dohodněte se s ním na postupu.

Poznámka: Nepřipadal by v úvahu přestup na jinou školu? Bez vzdělání bude dcera těžko hledat uplatnění.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.