Nervozita z cestování

Od: Datum: 03.02.13 23:44 odpovědí: 5 změna: 28.04.13 09:16

Jak se jí zbavit? :D Vždycky, když někam mám jet, tak v noci nespím, a přitom skoro o nic nejde. Pak ráno vstanu,sednu na bus, všechno OK, ale prostě jsem znaven :( Poraďte :) a něco mimo prášky na spaní,protože to bych ráno nevstal. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.13 02:32

"Cestovní horečku" mívám taky, a zatím jsem nepřišla na žádný způsob, jak se jí zbavit. Asi se celkově zklidnit (nejen před cestováním), *smich* což je u mě trochu problém.

Ohodnoceno: 0x

Od: au1
Datum: 04.02.13 06:07
Tak jsem spal cely 3 hodiny. Nastesti jsem vstal,a uz sedim v buse. V sobotu me ale ceka 30 hodinova cesta, desim se toho :-/
Od: andrea1*
Datum: 04.02.13 08:43

Pohoda - klid. Kdybys cestoval častěji, tak tě to přejde a budeš spíš otrávenej, ...zase někam ject ... a ráno bez budíka zaspíš.

Datum: 04.02.13 09:38

Zkuste natrénovat nějaké relaxační cvičení, autogenní trénink (určitě najdete návod na netu) a večer před cestou se takhle zklidnit... Říkat si "Nic se neděje - vše bude v pořádku - žádné nebezpečí nehrozí" atd. Třeba Vám to pomůže. Hlavně už odpoledne před cestou nepít kávu ani žádné colové nápoje (velmi výrazně zvyšují nervozitu), naopak zkusit meduňku, třezalku, heřmánek atd. Možná by pomohla i nějaké homeopatika, zkuste se poradit v lékárně.

Od: mmmmm
Datum: 28.04.13 09:16

Slupněte hrst kešu oříšků nebo lžičku černého sezamu a do dvou hodin budete v limbu.

Ještě také na spánek a melodie,, France lLehára,, zabírá citronová tráva - čajík:D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.