Doplnění životopisu o brigády?

Od: Datum: 27.11.12 14:21 odpovědí: 3 změna: 27.11.12 16:13

Dobrý den,

momentálně hledám práci. Jelikož jsem nikde zatím nepracoval (pouze 1 týden ve fabrice) tak když píšu životopis, je poněkud prázdný. Občas ale pracuji pro známého v restauraci, jenže na to nemám žádný papír (smlouvu). Mohu to uvést do životopisu? A jak? Např. číšník v restauraci - brigádně? Děkuji za rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.11.12 14:24
avatar

V životopisu můžete uvést vše co Vám "svědomí" dovolí...není to žádná veřejná listina jako vysvědčení, nebo další doklady o vzdělání.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ron*
Datum: 27.11.12 14:27

Dobrý den.

Do životopisu uveďte každou pracovní zkušenost - i brigády. K životopisu se pracovní smlouvy nepřikládají. Každá pracovní zkušenost, každá dovednost (jazyk, řidičský průkaz, absolvované školení ...) je výhodou při hledání zaměstnání. Životopis rozešlete do okolních firem i pracovních agentur. Přiložte motivační dopis. Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 27.11.12 16:13

Napiš brigádně, nebo jako VPP. Do životopisu se píše co možná nejvíc, zvlášť, když jsi na začátku a tak nějak zeje prázdnotou. Aspoň je vidět, že nejsi flákač a bereš kdeco. Až budeš starší a budeš mít víc zkušeností, tak si můžeš vybírat, co tam dát a co ne.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.