Bolení zubu

Od: Datum: 06.11.12 20:15 odpovědí: 7 změna: 06.11.12 22:05

Už od odpoledne mně pořád bolí zub. K zubaři jdu až za 3 týdny. Bolí mě z toho i hlava. Vzal sem si ibalgin,ale nějak to nepomáhá. Neznáte nějaký provizorní řešení?

doplněno 06.11.12 20:17:

Bolí mě neustále bez ohledu na to co jím či piju. Bolí mě i když nic nekonzumuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.12 20:17

Na zuby je opravdu výborný Nalgesin S, opravdu pomáhá je skvělej!

doplněno 06.11.12 20:18:

Vždy mě píchnul i v podobné situaci jako jste vy... Ibalgin je na tohle slabej... Ten Nalgesin S je volně prodejný

Od: mowla*
Datum: 06.11.12 20:17

Co se dá dělat? - nejlepší "provizorní řešení" je jít k zubaři hned - tedy zítra... Ibalgin a podobná ´šidítka´ v případě bolavých zubů nefungují...

Datum: 06.11.12 20:26

Na bolest zubů a hlavy mi zabírá jedině Valetol. Ten je též volně prodejný. Ale být Vámi, ráno si zajdu k zubaři. Akutní případy (bolesti) berou ve většině ordinací hned ráno. A budete mít pokoj. Než trpět, je lepší toho zubaře neodkládat.

Ohodnoceno: 2x

Od: nemej
Datum: 06.11.12 20:47

mně bolest mírnil červený elmex (ústní voda)- ale nikde není napsaný, že zabere i příště nebo někomu jinýmu

Od: krkovicka*
Datum: 06.11.12 20:52

Hned ráno prijdte do ordinace.Ještě před ordinovani.S bonbonierou nebo kafem.Vedou vás přednostně.Jestli(jak já říkám bolesti tlučete hlavou o zeď)jedte na zubní pohotovost.

Od: ron*
Datum: 06.11.12 21:56

Také jsem takto nedávno protrpěla celou noc. Na zuby je dobrý Valetol, pokud ho nemáte, vemte si jakýkoliv prášek proti bolesti - Brufen, Paralen... Mě částečně pomohlo rozkousat a cumlat hřebíček (koření). Je to ale opravdu provizorní řešení, ráno musíte k zubaři. Většinou ráno zuby bolívají méně, ale spolehněte se, že večer bude stejný, jako ten dnešní. Návštěvu zubaře neodkládejte. Jste-li v dosahu zubní pohotovosti, radím zajet tam a zbytečně se netrápit.

Od: askmenow*
Datum: 06.11.12 22:05

V případě silné bolesti by vás zubař měl vzít dříve, ráno si tam zavolejte a zkuste to domluvit, náléhejte, že je to vážně potřeba. Alespoň můj zubař sice brblá, ale pak to vyřeší, buď mě nechá přijet pár minut před otvíračkou, nebo mě vmáčkne mezi jiné pacienty.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.