Hubnuti -chia seeds

Od: Datum: 11.08.17 21:00 odpovědí: 13 změna: 13.08.17 16:18
Dobrý večer, má zde někdo zkušenost s chia semínky v kombinaci s holou vodou? Mám v plánu jíst 2x za den a večeři nahradit chia s pul litrem vody. Co myslite bude to efektivni? Predem diky za odpoved..
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.17 21:22

Efektivnější je nevečeřet.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.08.17 18:37

To je nesmysl, jakmile se prodlouží doba jídla, tělo si ukládá zásoby. Pravdu má pisatelse salátem.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 11.08.17 21:29
Ufff,to je zase hovadina.
Místo nějakých chia semínek si dávej každý večer pořádnou porci zeleninového salátu.
Fantazii se meze nekladou.
---
Zelenina,krom toho,že je zdravá,je zároveň velmi sytá.
A když přidáš nastrouhaný,balkánský sýr... *mnam*

Datum: 11.08.17 22:45

Jíst jen 2x za den? To asi nebude rozumné. Tělo zareaguje tak, že si začne ukládat každý gram do zásoby. A kde máš dávku ovoce, která má být zvlášť. Hubnout se má začít po odkyselení, detoxikaci organismu, jinak se nedaří a kila se vracejí. Viz knížka Hany Synkové: Byla jsem tlustá, jsem jaká jsem.

Ohodnoceno: 2x

Od: mot
Datum: 11.08.17 22:49
odkyseleni,detoxikace...to uz jsme ale na urovni chia s holou vodou k veceri

Datum: 12.08.17 19:50

Pokud se tazatel nezdravě stravuje, má tělo zanesené balastem z uzenin, paštik, taveňáků,chipsů, ze ztužených tuků, barviv, konzervantů. Tělo se brání tím, že zadržuje vodu, aby tyto jedy naředilo. I ta voda jsou nadbytečná kila. A ty nepotřebné látky, včetně cukru a nadbytečné soli, které do sebe denně cpe, zákonitě zatěžují trávicí soustavu, vylučování i místa, kam se ukládá jejich přebytek / cévní stěny, klouby ap./ Tohle zastavit a balastů se zbavit, tomu se říká detoxikace.

Datum: 11.08.17 23:37

Zdravím. Efekt můžete očekávat, ale pouze ten jo-jo. Tudy cesta určitě nevede. Jezte 5x denně v malých porcích, přidejte pohyb (stačí svižná chůze), vynechte nezdravé potraviny a nahraďte je zdravější variantou. Výsledek se dostaví. Jíst 2x denně je nedostačující.

Datum: 12.08.17 00:26

Pokud umíte alespoň trošku počítat, sčítat a odčítat, tak si za den sečtěte energetickou hodnotu všeho jídla a odečtěte energii za všechny denní činnosti. Pokud budete soustavně držet výsledek s mínusovým znaménkem, tak bůček zmizí. V opačném případě se můžete cpát čímkoliv, co doporučují novodobí experti na všechny nové superzdravé doplňky stravy, a pneumatika se bude jen dohušťovat, až praskne.

Datum: 12.08.17 19:57

Takhle jednoduché to není. Ořechy, semínka, rostlinné oleje mají hodně kalorií a přitom jsou i při hubnutí doporučovány, neboť obsahují nezbytné látky, které udržují tělo ve zdraví a kondici, chrání klouby, mozek,a cévní stěny před ukládáním cholesterolu a některé se zúčastňují procesu spalování nadbytečných kil. Hlavně hodně pít, ať se nežádoucí látky z těla vyplavují. A denně se zpotit při práci či sportu.

Datum: 12.08.17 21:17

Vážený/-ná,

jestli si přečtete pozorně moje doporučení, tak tam nezmiňuji nic, co by dotyčný měl jíst či nejíst. Jde jen o velikost přjmu a výdeje. Toť vše. I kdyby jedla vše zdravé a celkový příjem by převyšoval energetický výdej, tak bude přibírat, nebo né?

Rozhodně se v něm nebude akumulovat zdraví do zásoby. Aspoň si to myslím.

Datum: 13.08.17 09:30

Dobře, nenapsal jsem to úplně přesně. Pro starší lidi / cca po 50. roku věku / je lepší už nevečeřet.

Datum: 13.08.17 09:43

Raději bych doporučila postní a odlehčovací dny, zkoušela jsem a opravdu funguje

http://www.varimezdrave.cz/postni-a-odlehcovaci-dny/

http://www.nutritip.cz/view.p…ci-den&cisloclanku=2009060011

Datum: 13.08.17 16:18

Děkuji všem za odpovědi, přeji krásný zbytek léta.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.