Chce chodit se mnou, ale má i přítele

Od: Datum: 11.08.17 11:06 odpovědí: 16 změna: 13.08.17 00:00

Dobrý den.

Potřebuji střízlivé názory, protože jsem zamilovaný a bojím se, že mi to moc nemyslí. Několikrát jsem se sešel s dívkou, která o mě evidentně moc a moc stojí a to samé cítím já k ní. Bohužel z ní však nedávno vylezlo to , že má stále ještě přítele, se kterým je dva roky, ale během té doby se s ním už několikrát rozešla. Z pohledu zamilovaného člověka bych v tom s ní rád pokračoval. Jenže! Když si představím, že bych byl tím přítelem, kterýmu bych mohl nasadit parohy - to by se mi nelíbilo. Ani bych to snad nemohl udělat. Samozřejmě ve mě hlodá otázka typu...udělá to jednou, udělá to třeba v budoucnosti i mě. Na druhou stranu co když ke mě cítí něco opravdu více, jsem ten pravý, kterého hledala. Co když v tom je třeba i toto a nejen ona přelétavost? Přijde mi, že to je její přítel kdo jí moc a moc chce než že by to byla ona kdo na vztahu lpí. Ona sama říká, že si uvědomuje, že nemůže mít dva kluky, ale neví co s tím má dělat...je nám 25 :/


doplněno 11.08.17 11:10:

Jen bych chtěl ještě doplnit, že by mě nikdy nenapadlo o tomto uvažovat kdyby byli svoji, nebyli svoji ale měli třeba dítě, či by byli zadaní...ani jedno z toho však nejsou.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: michalverner
Datum: 11.08.17 11:10

...a vám nevadí že se někde cicmá s jiným?To bych tedy nesnesl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.17 11:12
avatar

Zdravím. Ať si slečna ujasní co vlastně chce. Pokud jí na Vás záleží, pak by to měla férově říci tomu, s kým má vztah a ukončit ho. Kdybyste byl v jeho postavení, také byste nechtěl být podváděný..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.17 11:27
avatar

Normální konkurenční boj. Tak se snaž abys byl to ty, kdo vyhraje.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 11.08.17 11:32

Samozřejmě ve mě hlodá otázka typu...udělá to jednou, udělá to třeba v budoucnosti i mě.
Nebo také neudělá. Stejně jako vy nemůžete na 100 % vědět, jestli byste někdy v budoucnosti své partnerce neudělal něco podobného. Jsme jen lidé - a měníme se v čase.

Ona sama říká, že si uvědomuje, že nemůže mít dva kluky, ale neví co s tím má dělat
Napadá mě, že slečně z nějakého důvodu vyhovuje současný stav. Jen namátkou - může svého přítele vámi dráždit, může mít obavy z jeho reakce na případný rozchod, může s ním mít nějaké společné finanční záležitosti... možností je hodně a co za tím skutečně je, ví jenom ona. Nebo je "jenom" nevyzrálá a čeká, že se to "nějak" vyřeší bez jejího přičinění.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lm®
Datum: 11.08.17 11:47
avatar
Mno... Překvapuje mně,že tu nikdo nezmínil, že slečna může skutečně mít ráda oba. Třeba každého jinak .Co jí chybí u jednoho nachází u druhého... Samozřejmě, že to nemění nic na věci,že to bude muset rozetnout. Dlouho by ale otálet neměla nebo se chlapci naštvou a nebude jí chtít ani jeden. Co poradit nevím. Máte dvě možnosti buď ó ní usilovat a risknout,že Vám to neudělá za čas také (každý vztah je risk) a nebo do vztahu s ní nejít a skoncovat to.
PS: Vy jste zamilovaný ,jak sám píšete " moc mi to nemyslí..". To všichni známe.. Zkuste se sám na svou situaci podívat zvenčí a nezaujatě se nad tím zamyslet.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 11.08.17 11:40

Jsou děvčata, která zvládnou i více kluků. Pokud to klukům nevadí, žádný problém. A pokud vadí, tak buď se rozhodnou oni, nebo trvají na tom, ať se rozhodne děvče.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nina
Datum: 11.08.17 12:46

Kdyby vás opravdu moc chtěla,měla by vědět co má dělat. Podle stylu vašeho uvažování si myslím,že jste férový chlap.U ní docela pochybuji /co jste o ní napsal/. Vy osobně se určitě se správně rozhodnete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.17 13:36

Buď, ať se rozhodne a s jedním to skončí nebo to skonči ty s ní. Věř, že je to to nejlepší, co můžeš udělat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.17 14:16
Trochu si s ni uzijte a jdete dal. Za nějakou dobu budete na místě onoho přítele.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.17 15:17

Ahoj, Ona sama říká, že si uvědomuje, že nemůže mít dva kluky, ale neví co s tím má dělat. Tahle věta znamená, že slečna nechce situaci řešit a tedy jít do vztahu s tebou s čistým štítem. Nejraději by si vás nechala oba.. Tahle věta taky znamená, že ani na jednom z vás ji nezáleží natolik aby byla jen s ním. Talže pokud do toho půjdeš, nejspíš skončíš stejně jako současný přítel a můžeš se snažit jak chceš. Na tvém místě bych ji řekla ať se rozhodne. Možná jsi do ní zamilovanej, ale přemýšlej a určitě přijdeš na to, že tohle nemáš za potřebí. Jitka

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.08.17 16:15

To je docela normální situace. Většina z nás prošla více vztahy, než jsme zakotvili. Lidi se setkávají a rozcházejí. A zhruba po dvou letech s partnerem už vyprchá prvotní zamilování a ona se ptá sama sebe, jestli to s ním má dál smysl, nebo to nemá cenu. A do toho jste se objevil Vy. Dejte jí čas a ukliďte se mimo, ať si to vyřeší, ať se necítíte rozbíječem vztahů... A pak se Vám ona ozve.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.08.17 17:11

Radši ji pusťte k vodě a najděte si jinou, volnou. Ještě by Vám mohl její přítel, který na ní asi hodně lpí, moc ublížit. Takové případy už se staly. Nekomplikujte si zbytečně život.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 12.08.17 13:17
avatar

Proč by ji měl pouštět? Ať ji pustí ten druhej :)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: luxpe
Datum: 12.08.17 09:46

Ahoj,

také jsem měl vyhlédnutou pěknou holku i já jsem musel ubrat když jsem zjistil, že má kluka.

Ten měl i strach, že už o svou krásku přichází protože se mnou byla také hodně dlouho.

Jenže já dobře vycházím s oběma pochopil, že když je často v práci, že i ona potřebuje kolem sebe holky a kluky.

Potkal jsem ji v práci a oba mi hodně pomohli když jsem měl vážnou autonehodu.

Jsou to vlastně přátelé. Nejvíce času jsem s ní byl když měla nohu v sádře to bylo kino, restaurace i procházka v parku.

Jednou se nám to sešlo dohromady já měl nohu v sádře o 9 dní dříve vypadalo to zvláštně když dva lidi mají sádru.

Ještě doplním, že je o 4 roky starší a je to doopravdy fajn holka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.17 23:22
avatar

Naopak bych řekla, že přelétavá není, když se bojí kluka opustit, i když už to není, co si představovala. Po dvou letech je to závažné rozhodnutí, musí ve Vás získat jistotu, že toho nebude litovat a že nový vztah bude skutečně lepší. Potřebuje Vás víc poznat a na tom základě se zodpovědně rozhodnout, protože to bude pravděpodobně rozhodnutí nevratné. Píšu z vlastní zkušenosti. Přesně tímto jsem si prošla, ale věrnost jsem neporušila, co se týká intimností, dokud jsem se s klukem nerozešla. Vy taky nemusíte parohy nasazovat. Toho druhého jsem si vzala a byli jsme spolu 20 let. To myslím, není přelétavost, ale rozvážnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.17 00:00
avatar

- ono to taky někdy nějakou chvíli trvá, nežli si člověk ujasní, co vlastně chce a nežli se rozhodne. Třeba neví, jak to má tomu příteli říct, anebo neví, jestli vůbec chce Vás.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.