Penzijní připojištění přes vyssipenize.cz

Od: Datum: 27.11.12 13:57 odpovědí: 10 změna: 01.12.12 14:03

Chtěla bych si zařídit penzijní připojištění do konce listopadu. Je mi 22 let. Zatím neplatím nic. Narazila jsem na nabídku na vyssipenize.cz a láká mě tam VIP vstupenka do Aqua Palace. Nevím ale, o co jde, to se chce někdo evidentně přiživit, ale mně snad ani nic nehrozí nebo ano? Děkuju.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 27.11.12 14:11

vyssipenize.cz mi nejlze najít. Osobně bych rozhodně neuzavřela penzijní připojištění jinde a jinak než v nějaké větší bance, a rozhodně ne přes žádné zprostředokovatele.

Od: ron*
Datum: 27.11.12 14:17

Dobrý den.

Ani já "vyssipenize.cz" nemůžu najít. Rozhodně bych smlouvu o penzijním připojištění uzavřela jedině se známým penzijním fondem (AXA, ING, ČSOB, PFCS, PFCP..)Nabídky něčeho zdarma jsou vždy podezřelé.

doplněno 27.11.12 14:20:

Už jsem odkaz našla. Je to zprostředkovatel. Stejně si musíte vybrat nabízený penzijní fond.

http://www.vyssipenze.cz/nove-pripojisteni

Od: klotylda*
Datum: 27.11.12 14:20

Omlouvám se:)) je to vyssipenze.cz. Normálně si mohu vybrat, u koho to budu chtít, zvolila bych Allianz. Myslíte, že to nějak "smrdí"?

Datum: 27.11.12 14:28

Pokud ze stránek ani nezjistím, přes koho to sjednávám, tak to pro mě není. Jesli chcete penzijko, dojděte si, jak radí výše a jestli Vám jde jenom o tu vstupenku, tak se na to vykašlete vůbec.

Od: klotylda*
Datum: 27.11.12 14:31

:D o vstupenku mi nejde, ale když už si to budu sjednávat a narazila jsem na toto, tak proč si nezjistit, o co se vlastně jedná.

Od: flip
Datum: 27.11.12 15:02

Já ho před týdnem uzavírala pro přítele přes net u ING - jako odměnu za uzavření měli na výběr - poukázku do Tesca na 500,- nebo kosmetický balíček, tuším Dermacol a ještě nějaká drobnost.

Podmínka pro vydání byla 2 měsíce platit tuším.. ING jsme chtěli, tak docela příjemný bonus :)

Datum: 27.11.12 16:45

Když si budete spořit na běžný spořící účet kde je 1,5-2procenta ročně, pak si mužete v důchodu přilepšit o dost velkou částku více. Nedávno byla na netu taková tabulka. Výhoda je v tom, že kdykoliv máte peníze při ruce, nikdo nikdy vám je nevytuneluje a hlavně penzijní fondy mají cca minimálně 30procent režiji, takže to co vám dá stát nyní jakože k tomu, stejně to nikdy neuvidíte. Navíc se nedá předpokládat inflace. Dále pokud budete někdy v budoucnu finančně zdatnější, můžete své finanční prostředky naspořené na spořícím účtu investovat mnohem progresvněji s vyšším úročením. Důchodová reforma je takový tunel pod dohledem státu, proto se rychle snačí politici protlačit třetí pilíř, že kterého není návratu. Jediný kdo z toho bude mít zisk jistý, jsou právě ty fondy.

Od: zzzz
Datum: 01.12.12 13:08

stirecek - ...?

Chce tedy jinak tvrdit,že až bude penzíjní připojištení nutné,tak tyto peníze budou automaticky rozkradeny...*nevi*?

Datum: 01.12.12 14:03

Netvrdím automaticky, i když co třeba kuponovka? Největší hrozba jsou sami politici,neustále mění podmínky. Zkouška pokus, tak to funguje u nás. Já jen tvrdím, ze na penzijku člověk nevydela . Více zde:
http://m.novinky.cz/articleDe…12-11-11&aId=284345&offset=12

Od: vesmirek
Datum: 01.12.12 12:24

Další alternativa je www.penizeodstatu.cz, i tam nabízí dárek, ale není specifik

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.