Ošetřovné-9 dnů?

Od: odpovědí: 3 změna:

Můžete prosím poradit. Paragraf-ošetřovné... 9 dnů to jsou jen prac.dny. Nebo se do toho započítává i sobota s nedělí? Nemám s tím zatím zkušenost.

3 odpovědi na otázku

 

 


4x
avatar ladinpraha

9 kalendářních dnů.

§40

business.center.cz/...

 


4x

Je to devět kalendářních dnů! Tedy včetně sobot a nedělí!

 


2x
avatar iz

K předchozím odpovědím doplním, že je těch 9 kalendářních dnů podpůrčí doba pro výplatu ošetřovného. Kdyby potřeba ošetřování trvala déle, omluví zaměstnavatel celou dobu. (Ošetřovat lze déle, jen už by nebyl nárok na ošetřovné.)

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]