Jak řeší Čedok reklamace

Od: odpovědí: 3 změna:
Dobrý den..chci Vás jen upozornit,že pokud si myslíte,že je to korektní CK a snaží se udržet si klienty,tak bohužel. Letos nás poslali autobusem,který zdaleka nebyl Ok, neuklizený,odpadky plné, nabídka kafe apod.ani náhodou. Nevadí,neřešili jsme.Ale když začalo pršet, začlo přes zadní okno zatékat a to tak, že byly mokre sedačky,měli jsme mokre vlasy,následně to i teklo po podlaze,takže boty,ponožky,taška vc.mokrych dokladů,peněženek,atd. Tak jsme reklamovali a odpověď?Bylo Vám nabídnuto přesazení jinde,nevyužili jste,nazdar. Přesazení nic neresilo, jelikož už jsme měli vše mokré, převlíknout jsme se nemohly, protože řídici zabloudili a spěchali...Tak jsem změnila názor a příště jedu po vlastní ose..ale mrzí mne to...nejde mi o peníze,nebyla to zas až taková suma,ale ten jejich postoj?
3 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar majsterjoe

Čedok už dávno není nejlepší volba pro výběr dovolené, idkyž tady asi nějak nemohli ovlivnit autobus. Většinou nepatří Čedoku, ale je najímán. A co teď s tím? Znovu podejte reklamaci a zkuste jim dát podrobnou recenzi i na jejich facebook. Dneska je FB důležitou volbou pro výběr dovolené a mnoho lidí se tím řídí.

 


0x

Čedok - reklamační řád, 5.3

Nastanou-li okolnosti, jejichž vznik, průběh a příp. následek není závislý na vůli, činnosti a postupu Čedoku (vyšší moc) nebo okolnosti, které jsou na straně zákazníka, na jejichž základě zákazník zcela nebo zčásti nevyužije objednané, zaplacené a Čedokem zabezpečené služby, nevzniká zákazníkovi nárok na vrácení zaplacené ceny nebo na slevu z ceny.

Nabídli vám přesazení - odmítli jste. Co ještě by měl Čedok udělat?


vyssi moc? ze poslali spinavy bus v spatnem technickem stavu? jak vyresi presazeni na jine misto to,ze cestujete v mokrych vecech v klimatizaci a mate znicene veci? ve svych obchodnich podminkach prezentuji sve busy podstatne jinak...o potrebe pribalit na cestu plastenku tam neni ani slovo...

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]