Jak se stat asexualní

Od: odpovědí: 11 změna:
Jde si nějak vypěstovat asexualita?
11 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar gismo
Těžko, buď jste hetero, homo nebo asexuál. Orientace je vám dána a těžko si nějak vypěstujete jinou.
Kastrací orientaci nezměníte.

 


1x

Jako chudáci lidi, co musejí mít sex několikrát denně a v hlavě má furt jen to jedno. Věřím, že je to život o ničem! Vždyt kromě sexu je v životě tolik věcí, kterým se člověk může věnovat..a on ten všechen čas vyloženě prom.dá*smich*

Takhle to mám taky, ale s jídlem. Doporučuju, protože je společensky přijatelné, když se i opakovaně několikrát denně vrhnu na jídlo. Klidně na veřejnosti.
Jen je potřeba pohlídat, aby člověk moc netloustl.
Zase by druhou stranu by se časem takový člověk stal asexuální, což je tazatelův cíl. Asexualita by ovšem byla jednostranná a nedobrovolná, což by mu asi nepomohlo.

 


1x

Dobrý den. Asexuálním se velmi často člověk stane při užívání některých léků, klidně i antidepresiv. Pak možná asexuálním se stane po nějakém opravdu hnusném zážitku - například znásilnění. Věřím, že takový nedobrovolný akt může sex znechutit každému.

Eulalie: Lékama maximálně utlumíte sexuální libido, ale nestanete se asexuálem. Asexuálita je orientace na žádné pohlaví.
PS: To, že přestanete mít chuť na sex, z vás asexuála nedělá.

 


0x

Nechej se vykastrovat!

Co když je žena?

Tak se ji odstraní vaječníky, no.

 


0x
avatar blesik

Některé prášky potlačí libido, ale pro Boha proč?

 


0x
avatar babkazov

Zvlast, nedá. Nedá se vypěstovat asexualita. I kyž vykastruješ, i když bys třeba zůstal na vozíku a pohyboval bys pouze hlavou, asexuál bys nebyl. Je to v hlavě, v mozku. Pokud on bude pracovat, bude sex existovat. *alene* Dokazují to výsledky, kdy byl úchylák vykastrovaný, nefungoval mu, přesto sexuální násilí vyhledával. Dokazují to kněží, kteří si to sami zvolili. A přesto!

 


0x

Svou podstatu nevymýtíš. Jedině to nějak sehrát, jako divadlo. Dlouhodobě vyčerpávající a náročná role. Nebo být pod nějakými léky. Ale proč se huntovat a přetvařovat se? Na co?

 

 


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]