Kdo volá z neznámého čísla?

Od: odpovědí: 16 změna:

Dobrý den,
jde zjistit, kdo mi volá nebo volal z neznámého čísla? Číslo se nezobrazí, je skryté. Nevím jestli to jde zjistit třeba přes operátora nebo tak nějak.

Nevíte, kdo používá taková čísla? Někdo mi říkal, že třeba Policie. Mám povinnost takový hovor zvednout?

Děkuji

16 odpovědí na otázku

1x

Legálně a oficiálně takové číslo občan nezjistí,operátor to samozřejmě ví,ale sdělí max Policii.Jinak ze skrytého čísla volá PČR a nebo ten kdo si to nastaví na telefonu...

to neni pravda, na pozadani to operator sdeli za poplatek.
o2.cz/...
neplati samozrejme v pripade, ze cislo volajiciho v signalizaci chybi, coz se napr u hovoru ze zahranici stava..

1x

Nejste povinný zvednout žádný hovor. Ovšem vzhledem k tomu, že může jít o vážnou věc (například od té zmíněné plicie), není to rozumné.

Takto skryté číslo nikde nezjistíte. Proto je skryté.

Jak už bylo napsáno, nejste povinni zvednout žádný hovor. Já už ze zásady žádná skrytá čísla nezvedám, přijde mi to podobně hulvátské, jako pořvávat po někom skrytý za rohem. Je pravda, že ze skrytých čísel volá i Policie, ale ti dobře vědí, že mnozí lidé skryté čísla ignorují, proto, když o něco jde, volají z normálního founu. To nemám z doslechu, měl jsem poslední leta dost hovorů od Policie a nikdy nebyl problém.

mate podivne zasady. na pevne lince jste drive take zadne hovory nezvedal?

Dnes je jiná doba.

1x

Zásadně skryté číslo nezvedám. Nevím proč by měl ten druhý člověk vystupovat anonymně. Když se prostě nechce odhalit, tak má smůlu.

0x
Ze skrytého čísla mi naposledy volala má obvodní lékařka, aby mě přeobjednala. I policie používá skryté číslo-také se nám stalo. Povinnost samozřejmě nemáte, ale pokud hovor nezvednete, nezjistíte, kdo Vám volal, alespoň já o takové možnosti nevím.
doplněno 08.08.17 08:49:

Kdysi policie našla manželovu vizitku ve věcech zavražděného a manželovi policie volala ze skrytého čísla.

0x

Ze skrytého čísla mi přijde hovor ze zahraničí, ale o tom vím, protože jsem ho chvíli před tím prozvonil.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]