Která zdravotní pojišťovna je nejlepší

Od: Datum: 17.07.17 17:15 odpovědí: 6 změna: 19.07.17 18:16

pro seniory. To, co přispívají je vcelku podobné, přešla jsem z OZP do VZP jen kvůli tomu, že mi rehabilitační doktorka řekla, uže pro vzp může napsat více. Ale na druhou stranu komunikace s ozp (vyžádání nějaké rady,tip na lékaře, který bere nové pacienty,rychlost a j.) byla rozhodně rychlejší a taky ochotnější.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.17 17:27

To se jednoznačně nedá určit. Každá pojišťovna má různé produkty za různé pojistné, některé mohou být v něčem výhodnější v jiné oblastii horší. Zjistit a posoudit produkty většinou znamená podrobnější studium, velmi často se stává, že klienti jsou velmi zklamáni, protože se nechali nalákat na výhodně znějící iinzerci a pak zjistí a strašně se diví, že proplacené nedostou nic.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.07.17 18:11

Kdysi jsem měl jednu příbuznou dlouhodobě na jip. A tam u některých pacientů byl vidět rozdíl - nemyslím v samotné zdravotní péči, tu posoudit neumím, ale v tom okolo. Lepší zacházení, častější hygiena, častější rehabilitace (nebo jak se to jmenuje, když s pacientem hýbou aby se neproležel...), prostě takové to kolem. Tak jsem se ptal primáře, a odpověď zněla, od vaší ZP dostáváme o několik tisíc na den víc, než u pacienta na vedlejším lůžku, a ten rozdíl prostě musí být a je vidět.

Ale to bylo skoro před 10 lety, dnes je to možná jinak.

Ohodnoceno: 0x

Od: lego®
Datum: 17.07.17 18:24

Asi jsem nepochopil anketu:-/

Datum: 17.07.17 19:46

No já ji dávala poprvé a neumím to, myslela jsem, že se tam objeví pojištovny, které jsou nejlepší v těch třech otázkách, takže vyzývám další, aby na anketu nereagovali. Spíš by mě zajímalo, která je dobrá, aby se nmestalo třeba to, co tam, odpvídá jeden pisatel - od vaší pojištovny máme lepší platby.

Datum: 19.07.17 18:03

Na tuto otázku těžko najdete odpověď zde. Bude potřeba si projít nabídky zdravotních pojišťoven, porovnat je se svými potřebami a požadavky a teprve potom se rozhodnout.

Také bych byla potřebovala "napsat více rehabilitací" (také jsem u OZP), ale jenom kvůli nim bych pojišťovnu neměnila. Většina "mých" lékařů (stejně jako já) radši komunikuje s OZP než s VZP...

Datum: 19.07.17 18:16

děkuji, to jssem taky zjistila, asi se tam vrátím

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.