Hádka s manželem kvůli zájezdu do Řecka

Od: Datum: 16.07.17 13:14 odpovědí: 68 změna: dnes 15:07

Zařídila jsem pro naši rodinu zájezd do Řecka už příští víkend, byla zajimavá cena v lastu. Manželovi jsem to řekla až teprve dnes jako překvápko a on se rozčílil na mne. Když jsem se ho ptala, proč tak vyvádí, tak mi odpověděl, že nechce trávit naši rodinnou dovolenou společně s běženci okupující pláže, spící kolem restaurací, hotelů, znečištěné pláže, kterých je tam mraky. Má strach o mne i o dceru, aby nám něco zlého neprovedli nebo nechodili žebrat o jídlo do našeho hotelu přímo ke stolu. Chce si užít dovolenou v klidu. Je to v Řecku tak moc strašné, jak on si myslí? Letíme na ostrov Kos.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.07.17 13:24

Jo, Řecko plné běženců na každém rohu, přepadávají a znásilňují hlavně češky a všichni jen čekají, kdy a kde jim některá spadne do náruče.

Vᚠmanžel je běžencofob nebo jak to slušně nazvat, klidně na tu dovolenou jeďte a ručím vám za to, že se tam s žádným dotěrným běžencem nesetkáte

Ohodnoceno: 0x
 
Od: junova
Datum: 16.07.17 13:32

Manžel hodně sleduje média - televizi, internet a denně to slýchá, jak invaze běženců míří k řeckým ostrovům. Tento odkaz byl pro něj klíčový a mluví za vše. http://t.tyden.cz/rubriky/zah…-a-eu-se-jen-diva_242237.html

Datum: 16.07.17 13:41

Pokud na nějaký ostrov připlují -hned se shánějí po policejní stanici, aby si mohli vyřídit doklady a putovat dál do Atén a dál pak do Německa a dalších zemí ...pod...někde je jim vyhražen hotel/třeba v Lambi / , aby se s dětmi měli kam uchýlit -umýt se a najíst a putovat dál...tyto zprávy co běží v médiích jsou zkreslené a nepravdivé...ale aby někoho obtěžovali tzo je nesmysl...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.07.17 19:29
avatar

Když věříte bezhlavě všemu co vidíte, tak zájezd odřekněte a je to. Na "Mácháči" je také hezky a tam žádní běženci nejsou. A pak, když rodina plánuje dovolenou, většinou to diskutují spolu. Teda v normálních rodinách tomu tak je, protože se musí dohodnout na termínu ohledně zaměstnání, právě té destinaci a tak podobně.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.07.17 13:31

Prosím vás s běženci se tam nesetkáte- manžel má zbytečné obavy . Lidé kteří tam nebyly ,si takové nesmysly myslí...dovolená bude krásná ,ničeho se nebojte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: junova
Datum: 16.07.17 13:40

Já jsem si to myslela, že už tam žádní běženci v Řecku nejsou, jak mi tu naznačujete správně. Média veřejně lžou a jen vyvolávají paniku v lidech. Běženci už se navrátili zpět do své vlasti z EU.

Datum: 17.07.17 15:57
avatar

Za to nemohou média, ale ten, kdo si nevšímá dat. Článek, na který jste dala odkaz je z roku 2012 → před pěti lety byla situace v Řecku jiná, než dnes.

Běženci se sice domů nevrátila (alespoň většina ne), ale rozptýlili se po Evropě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 13:45

Lítám do Řecka každý rok a bezence jsem zatím nepotkal. Taky letos letíme na Kos.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ivoŽ
Datum: 16.07.17 13:54
avatar

Moc sledujete televizi, nejpravdivější je snad jen předpověď počasí,to ostatní je jen na odpoutání pozornosti od důležitých věcí které by se měly řešit...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 16:24
avatar

Vy si paní Junová, asi myslíte, že jsme zde na poradně ducha mdlého. Že vám skočíme na jakési vymyšlené povídání.

Máte v něm hodně slabých míst.

1. Ve kterém povolání si můžete jen tak z ničeho nic koupit pobyt v cizině v libovolném termínu, bez předchozí domácí domluvy? Snad učitelé (ouvej ouvej, to snad ne!)? Podnikatelé?

2. Přikládáte odkaz na "invazi" běženců, jenže tu informaci vydala ČTK už v roce 2012. Chcete říct, že vᚠpantáta zamrzl při vyhledávání informací v roce 2012? Že si informaci celou dobu držel pro sebe a ani jednou vám u snídně, u večeře... nenaznačil, že na dovolenou do Řecka nechce?

3. Běženci se z EU vrátili do svých zemí. To je naprostá blbost.

Paní Junová, normální člověk ví, že Řecko má obrovské finanční problémy a na turisty čeká jako na smilování. Samozřejmě je v Řecku obrovské množství běženců, jenže Řecko si nemůže dovolit, aby turistům jakkoli kazili dovolenou. A pantáta hledá dál, jistě o tom článek najde.

Chci věřit, že jste dotaz psala pro své pobavení. Pokud by měl být myšlen vážně, tak snad ani nikam nejezděte, abyste vy a manžel nedělali v cizině ostudu.


doplněno 16.07.17 17:59:

Pro hahanaj a jedubabičku: Je opravdu možné, že oba manželé mají dlouhodobě naplánovaný termín společné dovolené. Přesto nevěřím, že by v minulých týdnech alespoň trochu neprobrali, kam se letos vydají. A paní to píše trochu jako - šla jsem a koupila meloun. Já té paní nevěřím ani slovo. Je to provokatérka. Ale kdo jí chce věřit zejména ty další výmysly, klidně může.

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 16.07.17 17:11

pro bimbam...proč by si nemohla p. Junová koupit zájezd do ciziny v libovolném termínu...zase nechápu já Vás co tady píšete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 17:21

Ve kterém povolání si můžete jen tak z ničeho nic koupit pobyt v cizině v libovolném termínu, bez předchozí domácí domluvy?
Může být předchozí domácí domluva například na "posledních 14 dní v červenci", nebo "až najdu šikovný last minute". Dotyčný může být OSVČ, důchodce, může mít dohodu v zaměstnání "dám vědět týden předem" - možností je povícero.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.07.17 19:06

souhlas s bimbam *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 19:35
avatar

Naprosto souhlasím s bimbam. Dotaz mi také připadá za vlasy přitažený a to hodně. Paní, nebo pán chce jenom diskutovat na "ožehavé téma" a docela se mu daří. Rodina dovolenou plánuje, vybírá destinaci společně a hlavně termín, ne oba mají ve stejné době dovolenou, musí si to zařídit dopředu. Vůbec nechápu proč to tazatel podával tak složitě, když to jde jednoduše a bez báchorek. Klidně mohl založit dotaz na toto téma přímo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalverner
Datum: 16.07.17 19:54

Mě zas připadá že tu spousta lidí trpí stihomamem nebo paranoiou.Nikomu nic nevěří a utkvěle si myslí že tu jsou lidé co si vymýšlí témata a pak pozorují jaké má kdo reakce na jejich dotaz.*smich*

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 22.07.17 15:40

Zásadní nesouhlas s bimbam. Je to poradna, ne "rozebíratelna podezřelých dotazů". Pokud se vám dotaz nelíbí, tak ho nechte být. Kromě toho na dotazu nevidím nic podezřelého nevidím, rodiny jsou různé metoda "vyberu last minute" je celkem oblíbená. Jestli pán čte bulvár, tak se dozví o stovkách běženců, ale už se nedozví, že EU a Turecko uzavřeli dohodu, která celkem funguje a běženců hodně ubylo. A za třetí - běženci z EU se nikam nevrátili, nebo jen naprostá menšina.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.17 17:13
avatar

bimbam - "...paní to píše trochu jako - šla jsem a koupila meloun."
A proč ne? I tak se dá koupit dovolená. Je to sice už nějakých 15 let, ale právě tak jsem si koupil zájezd na Krétu. Procházel jsem tehdy v srpnu Ječnou ulicí v Praze a padla mi, zcela náhodou, do oka lákavá fotka Kréty za výlohou jakési cestovky. Pravda, asi 3 minuty jsem váhal, ale pak jsem vešel dovnitř a zájezd na místě koupil. Odlétal jsem za 3 týdny potom. Takže ano, "šel jsem a koupil jsem meloun" (teda zájezd:-D). A to jsem riskoval, že nedostanu dovolenou. Že se nedokážete Vy náhle a spontánně rozhodnout neznamená, že je to nemožné.


doplněno 22.07.17 19:33:

Byl jsem tehdy krátce po rozvodu, takže jsem nekupoval zájezd pro rodinu, ale čistě pro sebe. Navíc byl "last minute", takže mě to nezruinovalo. Jinak co se týká původní otázky, vyjádřil jsem svůj názor výše.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.17 18:05
avatar

Na svém názoru, že v dotazu není vše reálné, trvám. Ale kdyby snad náhodou vše reálné bylo, jistě nám sem tazatelka za pár dní své zážitky napíše.

Magdon: Jistěže se umím chovat spontánně. Sice nemám tolik peněz, abych z fleku mohla koupit zájezd pro rodinu, ale chápu, že mnozí jsou na tom finančně výrazně lépe. Nicméně když už něco většího bez domluvy s partnerem pořídím, jsem i potom dostatečně sebejistá a svůj čin si sama obhájím. Nepoptávám se na poradně.

Pletiplot: Na poradně byly, jsou a budou dotazy psané z dlouhé chvíle. Dost často je poznám a většinou přejdu s úsměvem. Na tomto dotazu mě překvapila, docela napružila a k reakci vyprovokovala zejména poznámka, kterou vy připisujete mně. Ale ne já, nýbrž tazatelka píše, že běženci už se navrátili zpět do své vlasti z EU.

Michalverner: Cítím se duševně zdravá. Pokud si lidé vymyslí vtipný dotaz, vždy ocením vtip i nápad.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 16:37

Sice to není Řecko, ale Francie. Měli jsme tam koncem června zájezd a obavy byly. Aspoň Paříž a zámky na Loaře- nic! Nikde žádné problémy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 17:00
avatar

Jeďte s kámoškou a užijete si to více.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalverner
Datum: 16.07.17 18:10

Tohle mi říct manželka tak jí pošlu za kámoškou a si s ní také žije.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nikcŽ
Datum: 16.07.17 18:21

Aja má asi jinýho manžela.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalverner
Datum: 16.07.17 18:26

Dá se tohle pak ještě nazývat manželem?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalverner
Datum: 16.07.17 18:02

Napadlo tady taky někoho že manžel třeba vůbec nechtěl jet a nebo chtěl jinam?Třeba je naštvaný že manželka rozhoduje za něj o jeho penězích.Třeba chtěl také mít možnost si vybrat.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nikcŽ
Datum: 16.07.17 18:06

*palec2* Na dovolenou se mají snad domluvit. A se teda paní nediví jeho reakce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 18:58

Třeba je naštvaný že manželka rozhoduje za něj o jeho penězích.
Prosím? *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalverner
Datum: 16.07.17 19:05

Ty peníze mohly být i jeho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 19:08

Třeba také její - nebo to už možné není?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalverner
Datum: 16.07.17 19:10

Nevím jak to máte doma vy,ale já byl vychován k tomu že peníze jsou obou a oba po domluvě rozhodují.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 19:12

V tom případě nechápu, proč píšete "o jeho penězích".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalverner
Datum: 16.07.17 19:16

Protože logicky byly třeba i jeho ne?!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 19:21

Logicky by byly společné - výhradně "jeho" by sice mohly být také, ale o těch by manželka asi nerozhodovala.

Jinak znám dost rodin, kde se o dovolené a podobných hloupostech dohodnou pouze rámcově - kdy, kam a za kolik - a zajišuje to jen jeden.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalverner
Datum: 16.07.17 19:29

Kdyby to tak bylo tak by to tazatelka napsala.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 19:36

Také neříkám, že je to tak u tazatelky - jen konstatuji, že jsou i rodiny, kde se kvůli dovolené nehádá a netrucuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalverner
Datum: 16.07.17 19:38

Pak tedy nechápu co to má společného s dotazem.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ngdg
Datum: 16.07.17 19:12
Přijde mi neslušné koupit dovolenou bez předchozí domluvy s manželem. Stačil snad telefonát, ne? Dost mě překvapuje, že vůbec netušíte, jakou má o dovolené představu. Já teda u své rodiny i svých přátel vím, jakou dovolenou by kdo ocenil a jakou ne.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 20:30
avatar

Na Kosu vás bude obtěžovat akorát vítr. Před týdnem jsem se vrátil z 10 dnů na Zakyntosu a byla to jedna z nejkrásnějších dovolených, co jse m kdy měl.

Omlouvám se za razantní odpověď, ale Vᚠmanžel je hlupák.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: michalverner
Datum: 16.07.17 20:45

Proč by byl hlupák?Mohl šetřit na něco jiného.Mebo se mohla paní zadlužit.Nebo chtěl jet jinam.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 21:22
avatar

To máte pravdu. Ale já reaguji na jeho zdůvodnění v otázce (běženci, žebráci, znečištěné pláže, nebezpečí...). Nic takového v Řecku prostě není. Aspoň ne v místech, běžně navštěvovaných turisty.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: taksnad
Datum: 21.07.17 08:27

Tak snad odletíte, právě vyšlo, že letiště je uzavřeno.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krtek66
Datum: 21.07.17 08:47

přikláním se také k těm co jsou znepokojeni tím, že manželka si jen tak usmyslí, že se pojede na dovolenou a neřekne o tom manželovi...tohle není halenka za 100,-... já bych byl naštvaný též..a né kvůli destinaci

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.17 09:12
avatar

Ponechám stranou důvod (možná jen záminku), proč se to Vašemu manželovi nelíbí, ale naprosto ho chápu. O společné dovolené by se měli partneři domluvit předem. Překvapení v tomhle případě není na místě a může mít naprosto opačný ohlas.

Před pár lety jsem zažil něco podobného. Přítelkyně mi bez varování oznámila, že jedem za týden do Egypta. Všechno bylo zařízené a zaplacené. Myslela, že budu skákat radostí. Její jednání mi ale přišlo jako podpásovka, ani jsem jí nestál za to, se mě zeptat. Nic mi v té cestě nebránilo, jen se mi tam prostě nechtělo (uprchlické problémy nastaly až pár let po tom). Dopadlo to tak, že jsem jí vyprovodil na letiště a dál pokračovala sama.

Jo a v Řecku jsem byl vloni (teda na Krétě, takže trochu mimo uprchlickou trasu) a nepotkal jsem jediného uprchlíka.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: krtek66
Datum: 21.07.17 09:17

tohle jsou přesně takové ty naivní představy ženských :) "já jsem něco udělala, on bude mít určitě radost"...a pak přijde zklamání v horším případě se ještě urazí, že ona se mohla přetrhnout, že "něco udělala" a člověk jí to ani neocení...jak kdyby se o to někdo prosil :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.17 09:36

Už jsem to psala někde na začátku - je možné, že mohli být nějak obecně dohodnuti (na termínu, na ceně a pod.), ale pán byl dotčen, že manželka zakoupila sama a bez schválení. U zajímavého last minute může být někdy do večera pozdě. Jenže to je jen úvaha, kdovíjak to doma mají.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ngdg
Datum: 21.07.17 11:28
Hm, tak Egyptem by mě taky nikdo nepotesil, vůbec se mi ta země nelíbí.. Na taková prekvapka člověk musí mít hodně dobrý odhad, aby neslapnul úplně vedle. Přítelkyně asi koupila to, co se líbí jí, ale nepřemýšlela nad tím, co se líbí tomu druhému.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.17 11:32

Hm, tak Egyptem by mě taky nikdo nepotesil
"Letíme na ostrov Kos."

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ngdg
Datum: 21.07.17 20:54
Reaguji na magdon, což je myslím ve struktuře příspěvků celkem jasně vidět.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: dnes 14:24
avatar
Tak a se vám tam líbí
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.17 10:45
avatar

- ale pokud paní chtěla manželovi udělat překvápko, tak se s ním o tom nebude předem radit, ne? Zřejmě to byla dobrá cena a paní spíše čekala, že bude pochválena - takže opačná reakce člověka přinejmenším rozesmutní !..

A pokud by pán chtěl bezpečnou a klidnou dovolenou - měl jet na Mácháč - dnes si člověk v Evropě už moc nevybere, myslím že vás můžou "klepnout" naprosto všude, stejně jako jsou už všude na Západě nakvartýrovaní migranti - a bude hůř, takže bych si to užila, dokud to ještě jde !


doplněno 21.07.17 11:25:

- ale prý tam někde bylo zemětřesení - takže si asi moc nevyberete :

https://www.novinky.cz/zahran…stka-zemetreseni-na-kosu.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krtek66
Datum: 21.07.17 10:53

tohle je zrovna jedno z těch překvapení, kde hrozí velké riziko neúspěchu...a málokterá ženská to dokáže zkousnout..většinou se urazí... když chci dělat překvapení, musím být připraven i na variantu, že neuspěju...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.07.17 10:55

Zas na druhou stranu - pánovy argumenty proti dovolené taky nejsou zrovna ke zkousnutí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krtek66
Datum: 21.07.17 10:58

to asi jo...ale má důvody...furt lepší jak... "nehci tam jet protože...nevim"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.17 15:03
avatar

Krtek 66 - "... lepší jak... "nehci tam jet protože...nevim" "
Jak lepší? Jak nevím? Prostě nechci, protože nechci. Tečka. To snad stačí, ne? Proč bych musel mít nějaký konkrétní důvod? Vy snad musíte zdůvodňovat, proč něco nechcete? *sok*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.07.17 15:15
avatar

krtek66 - " ...jedno z těch překvapení, kde hrozí velké riziko neúspěchu."
To mi připomělo jakýsi film (název si nevzpomenu), kdy manželka chtěla připravit manželovi překvapení k narozeninám a tak se schovala s několika rodinnými přáteli doma za gauč a když manžel přišel domů a rozsvítil v obýváku, manželka vyskočila a zvolala: "překvapení..." :-D ...Překvapená byla ale následně spíš ona, protože manžel si do obýváku v náručí nesl polonahou milenku *haha*. Takže některá překvapení jsou velmi nebezpečná a mohou se snadno obrátit proti jejich autorovi. I s tím se musí počítat a je dobré si takové překvápko řádně rozmyslet a připravit se i na možné nežádoucí důsledky.


doplněno 22.07.17 00:25:

Suzymon - nikoliv, je to tuším americký film s dost slušným obsazením a kupodivu i dobrým dějem. Bohužel, název už nevím. :(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.17 20:39
avatar

Magdon, není to náhodou nějak překroucená scéna z filmu s Kopeckým, "Nezlob se dědečku", nebo tak nějak? Tam přijde právě záletný Kopecký domů od milenky a svléká se potmě do trenek a následně obléká do pyžama a to celé také sledují hosté pozvaní na oslavu, kteří jsou poschovávaní všude. Protože pochybuji, že by byl nějaký chlap tak blbej, aby si nosil do svého bytu milenku v náručí v den svých narozenin...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: dnes 14:33
avatar
A kdy si vám domů nosit?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.17 11:50

@magdon: Ten (trhlý) film se jmenoval Ženy v pokušení.

A k tématu. Také by mě vadilo, kdyby žena rozhodla o mém volném času beze mě. Zkrátka tady není jiná možnost než ta, že se OBA na společně trávené dovolené domluví předem SPOLU. *placni*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.17 16:35
avatar

Jestli je Vᚠpán "strejček Kejval", který kývne na každý Vᚠnápad, chápu Vaše konání. Ale jinak ne.

Pokud si koupím třeba nové boty či prostěradla, je jasné, že nebudu manžela seznamovat se svým úmyslem a žádat ho o dovolení.

Ovšem větší útratu - např. pračku, lednici, nebo tu dovolenou, předem konzultujeme, vybíráme spolu. Zda to tak oba chceme, případně kam. Víte, jaké to jsou prima večery, když tak můžete spolu vybírat, radit se? Vy jste rozhodla jako sekernice sama a manžela jste o tu možnost výběru ochudila. Nevím, zda máte sama pro sebe tolik peněz k dispozici, že jste mohla zaplatit dovolenou, ale my máme společnou kasu, proto se společně rozhodujeme a děda by určitě brzy zjistil, že větší částka chybí.

Na ostrově Kos běženci nejsou, ale teď je tam zase zemětřesení. To se pánovi /a ani Vám/ asi nebude příliš líbit.

Chybí Vám prostě komunikace s manželem, neumíte si asi sednout, vzít ho kolem krku, rozložit nabídky cestovek a - táto, podívej se, co si SPOLU vybereme? A pak se tomu divíte, že není spokojený, když jednáte bez něj. Když on stojí vlastně opodál a rozhodujete Vy. Vžijte se do toho obráceně, co kdyby on třeba bez Vašeho vědomí zařídil dovolenou na Sibiři v tajze a postavil Vás před hotovou věc? Jela byste? ;) Jaga.

Být panem manželem, nebyla bych třeba ani naštvaná kvůli výběru destinace, ale proto, že manželka rozhodovala jako v Mnichově. - O nás bez nás. Že jí prostě nestojím za to, vyjádřit svůj názor.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.07.17 16:55
avatar

babajaga

- no co Ty víš, jak to mají doma zařízené - třeba i takto :

Jak říkával Jan Werich: "U nás máme vše rozdělené. Manželka rozhoduje jenom o takových nepodstatných věcech jako například, co uděláme s penězi. A já mám v kompetenci ty důležité a zásadní věci, jako je například nᚠvztah k Thaj- wanu."​

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.17 17:00
avatar

Manžel má recht.Nebýt jeho,absolvovali byste třebas zemětřesení v Řecku.

JB

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.07.17 22:48

Mám dojem, že teď tam měli letět, tento víkend.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.07.17 06:21
avatar

Právě jsem teď četla na Novinkách, co se děje na Kosu. Tisíce vyděšených lidí, turistů /a nejen Čechů/ čekají na letišti, chtějí odletět domů. Letadla z Prahy nepřilétají, bojí se zemětřesení. Přiletělo jen 1 letadlo z Brna a odletělo do vlasti, by s 3hodinovým zpožděním. Myslím si, že si lidé pořádně oddechli, když odstartovali. Ostatní tam stále čekají na dopravu domů.

Myslím si, že v tomto případě ty "boží mlýny" zasáhly opravdu brzy. Paní přestane kombinovat kam a kdy, přestane být akční, s pánem si vyberou pěknou dovolenou třeba na Lipně a bude jim všem dobře.

Ano, přírodní pohromy si nikdo nevybírá, mohlo by se to stát i tehdy, kdybyste si dovolenou vybrali spolu a odsouhlasili oba dva, ale tohle je přímo ukázkový případ těch "mlýnů". Akcelerace jako hrom. ;)Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: svatoslav
Datum: 22.07.17 06:26

Taková překvápko? Děkuji, nechci... jsou i rodiny, kde každý jede na dovolenou sám, třeba se týden toulá po lesích...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.17 09:05
avatar

- no tak ony jsou i rodiny (anebo alespoň byly) - které si dovolenou odpracují na stavbě rodinného domku, třeba ...

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: nikcŽ
Datum: včera 16:44

Ale těch kl횝at, co je letos. Už jsem měla letos 3. Z toho jedno malinkatý přisátý. Ty dvě po mě lezly. A to jsem se netoulala po lesích. Jen jsem se prošla trávou chvilku a pak v lese. Děkuju, nechci dovolenou v lese. Po každý procházce koukat s lupou, jestli nemám klíště.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: dnes 14:37
avatar
A předepsal vám doktor ATB?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.17 14:47
avatar

- v každém případě může teď pan manžel vítězoslavně říkat : já jsem ti to říkal ! - jakoby se proti paní i "nebe" spiklo. Taky jsem to pochopila tak, že jedou už tento víkend.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stir
Datum: dnes 15:07
Já teda nevím, ale mně kdyby žena řekla, vem si plavky a letíme, tak s radostí a bez řečí jedu. Překvápko mám rád a dokážu to ocenit, pak je radost dvojnásobná. Dovolenou sice komunikujeme spolu, ale vždy výběr nechám na ní. Je mi úplně jedno na které pláži ležím. Řecko už máme projete, letos to byl poprvé Egypt a ženě už jsem tlumočil, že nikam jinam už nechci.
Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.