Můžu jít na vyšetření k závodnímu lékaři?

Od: Datum: 16.07.17 12:27 odpovědí: 3 změna: 16.07.17 19:15

Dobrý den,

mám nějaký zdravotní problém, který bych potřebovala řešit s lékařem, ale bohužel svého lékaře mám u nás doma, což je 150 km daleko od místa, kde žiji a pracuji. Problém je v tom, že teď nejsem v takovém stavu, abych někam daleko jezdila (nemůžu ani normálně sedět a musím jen stát nebo ležet). V práci máme závodního lékaře, ale nevím, jestli k němu můžu jít na vyšetření, aby mi napsal neschopenku, dal mi léky nebo mě poslal k nějakému specialistovi. Nevíte, prosím, jak to je?

Děkuji

Lucie


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.07.17 12:39

Asi bude chtít poslat Vaši kartu. Zavolejte oběma lékařům a vysvětlete svou situaci. Jestli jste v hodně špatném stavu, tak se nechte odvézt do nejbližší nemocnice.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.07.17 14:57
Kartu ne. Proc posílat? Závodní lékař musí mit výpis ze zdravotní dokumentace od praktického lékaře při vstupní prohlídce do zaměstnání.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: hxfh
Datum: 16.07.17 19:15
Nás závodní lékař neosetri, od toho tam není, ani běžnou praxi nedělá. Obvolala bych obvodaky v okolí a přihlásila se k některému. Koneckonců nejlepší je mít obvodaka tam, kde žijete a pracujete.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.