Ukončení DPČ u agentury

Od: Datum: 19.06.17 14:18 odpovědí: 1 změna: 19.06.17 16:13

Dobrý den,myslíte že je možné požádat agenturu,aby mi ukončila DPČ ke dni 31.5.17 a požádat ji teď což je okolo 20.6.17,abych nemusela dokládat nulový příjem na UP,když vím,že si stejně brigádu tento ani následující měsíc nevezmu?Děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.06.17 16:13
avatar

Ne, DPČ není možné ukončit zpětně. Jestli jste chtěla skončit v květnu, měla jste to s agenturou řešit včas. Mohla jste s ní uzavřít písemnou dohodu nebo dát výpoivěď.

Nyní můžete DPČ (za předpokladu, že agentura bude souhlasit) ukončit dohodou k 30. červnu (nebo ke kterémukoliv dni ode dneška nebo od zítřka do 1. července).

Dáte-li písemnou (!) výpověď, budete muset dodržet patnáctidenní výpovědní dobu. V takovém případě by DPČ skončila uplynutím výpovědní doby ► 3. nebo 4. července.


doplněno 19.06.17 17:49:

Dodatečně jsem si vzpomněla, že jsou uchazeči o zaměstnání povinni ÚP veškeré změny oznamovat a dokládat do osmi kalendářních dnů... (viz Poučení uchazečů o zaměstnání, jež jste obdržela při registraci).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.