Ukončení nemocenské

Od: Datum: 19.05.17 11:10 odpovědí: 3 změna: 20.05.17 07:48
Dobry den,vcera jsem asi po dvou mesicach ukoncil nemocenskou,dostal jsem od lekare papir o rozhodnuti ukonceni pracovni neschopnosti.Mam ho poslat na okresni spravu?minulej mesic jsem totiz dostal papir listek na penize a ten jsem poslal aby mi dali nemocenskou.nemela mi dat doktorka i tento papir?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.17 11:18
avatar

Ne toto řeší tiskopis ukončení PN.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.17 12:37
avatar

Rozhodnutí o ukončení neschopenky je také posledním "lístkem na peníze". Vyplňte na zadní straně potřebné informace, podepište a pošlete.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.05.17 07:48
avatar

To, čemu říkáte "lístek na peníze", je takový průběžný doklad - potvrzení o trvání dočasné pracovní neschopnosti. Lékař je vystavuje zpravidla koncem měsíce. Slouží k tomu, aby Vám mohla být vyplacena dávka za odmaroděné období od minulé výplaty do vystavení tohoto dokladu.

Rozhodnutí o ukončení je doklad, na jehož základě bude vyplacena dávka od minulé výplaty do data ukončení. Měl byste ho odevzdat zaměstnavateli (jste-li zaměstnanec). Předání na OSSZ zajistí zaměstnavatel.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.