První setkání s rodiči budoucí snachy

Od: Datum: 14.02.17 22:21 odpovědí: 2 změna: 14.02.17 22:47

Dobrý den, syn mi oznámil, že se chtějí v březnu se svojí přítelkyní vzít. Mne čeká první setkání s rodiči budoucí snachy. Vůbec nemám představu, co to obnáší, jaký dárek přinést, jestli květinu, nebo kvalitní víno, jak se obléci. Setkání zřejmě proběhne v jejich domku, doprovodí mě můj partner. Poraďte, prosím, mám trému už teď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.17 22:46

Jejky. Pročpak tréma? O Vás přeci vůbec nejde ;). Oblečení - já bych volila elegantní civil :-D. Sebou něco dobrého k pití a "tchýni" květinu. Buďto si navzájem "sednete" a budete mít o čem povídat, nebo to bude trapárna a budete rádi, že budete za chvilku pryč.

Syn už je asi zná, ne? Tak se ho zeptejte jací jsou.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.02.17 22:47
avatar

Chtěla jsem navrhnout, aby setkání proběhlo na neutrální půdě v restauraci, to je úplně nejlepší. Ale vzhledem k březnové svatbě, což je šíleně brzský termín, tak samozřejmě je nejlepší se navštívit u nevěsty a potom u Vás /pokud bude čas/ a případně domluvit nějaké podrobnosti svatby, ale s tím opatrně, jestli už nemají mladí vše připraveno.

Samozřejmě se oblékněte hezky, přirozeně, aby jste sama sobě líbila a cítila se pohodlně. Květinu Vy nenoste, to musí syn matince a vyvolené. Váš partner ať vezme jenom tu lahvinku, ta se ostatně bere na většinu návštěv.

Tak hodně štěstí, měli jsme to tak všichni, ale dá se to zvládnout.

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.