1xPřihlašovací údaje na stránce dTestu

Od: Datum: 13.02.17 20:51 odpovědí: 10 změna: 14.02.17 12:16

Chtěl bych vložit dotaz do poradny na stránkách dTestu, ale pro nepřihlášené návštěvníky je tam délka dotazu omezená na 1000 znaků a není možné připojovat přílohy. Chtěl bych se tam přihlásit abych mohl přiložít přílohu, ale nevím kde nebo jak získat přihlašovací údaje. Předpokládám, že se tam asi bude třeba někde registrovat, ale registraci tam nikde nemohu najit. Budu rád když mi někdo k tomu něco poradíte.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 13.02.17 21:05
avatar

Myslím, že přihlašovací údaje získáte až za předplatné.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.02.17 21:25
avatar

Můžete se přihlásit přes facebook , nebo se zaregistrovat (taky na vasestiznosti.cz) a následně přihlásit; ale - i jako registrovaný máte stejné podmínky tzn. 1000 znaků atd. Zkoušel jsem to teď jako registrovaný na dtest...zkuste telefonický kontakt na pracovníky dtestu...Registrace v dtestu je až po zaplacení předplatného, registrace na vasestižnosti je bezplatná a můžete využít přihlašovací údaje facebooku, viz výše


doplněno 13.02.17 21:29:

Poradci jsou na obou webech stejní; dtest.cz provozuje vasestiznosti.cz

Ohodnoceno: 1x
 
Od: rubko
Datum: 14.02.17 01:29

Pokud ty přihlašovací údaje se dá ziskat objednáním a zaplacením předplatného tak to o to nemám zájem. Nechci si předplácet něco co nechci. Pokud po registraci na vasestiznosti.cz bych měl stejné omezeni jako neregistrovaný tak to pak nevidím důvod proč bych se tam měl registrovat. Přes facebook se přihlásit nemohu, protože ho nepoužívám a nehodlám si ho zřízovat. O telefonickém kontaktu vím, ale do telefonu se dost blbě čte celé dokumenty a vysvětluje co a kde je napsané. To je lepší zaslat v příloze naskenované.

Psal jsem jim v neděli přes kontaktní formulář dotaz ohledně těch přihlašovacích údajů, ale prozatím mi na to nic neodepsali.

Od: mp*
Datum: 14.02.17 03:31

Přiznám se, že v tomto kokrétním případě Vám neporadím, ale mám doporučení - předplaťte si DTest - zdá se to sice někomu drahé (asi cca 900 za rok) ale když to propočítáte tak jsou to max 3 kč denně. A za ty peníze máte 12 papírové vydání DTestu za rok a přístup ke všem jejim databázím a testům na netu. Samozřejmě chce to stále používat rozum. Oni třeba snižují hodnocení za to, že firma se nevěnuje životnímu prostředí. To já naopak vítám (protože firma se věnuje životnímu prostředí, utrácí za to dost peněz, a kdo to zaplatí?).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rubko
Datum: 14.02.17 12:00

Kvůli jednomu dotazu platit 900 Kč poze na rok za něco o co nemám zájem mi nepřipadá jako příliš dobrý nápad. Samozřejmě, že když se to propočítá na den tak je to nízká zanedbatelná částka, ale kdybych měl utrácet peníze za všechno co v propočtu na den je zanedbatelnou částkou tak bych se pak nakonec možná musel uskromňovat v tom co je pro mne důležotější aby mi zbylo na ty pro mne ne až tak důležité většinou zbytečnosti. Proto, že se snažím používat rozum tak pokud bych už tyto peníze měl za něco utratit tak je docela dost věcí pro mne důležitějších a užitečnějších do čeho by se dalo investovat peníze.

Od: asd1
Datum: 14.02.17 10:58

Tak dotaz zkrať do 1000 znaků.

Mmch. o D-testu si myslím svoje, vůbec není tak nestranný jak o sobě tvrdí. Hodně to je vidět např. na testech pneu. Předplatné považuju za vyhozené peníze, podobných testů je víc než dost zdarma...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mp*
Datum: 14.02.17 11:21

Tak to je pěkná kravina.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 14.02.17 11:49

Tak si přečti co Dtest tvrdí o testování a pak se podrobně podívej na jejich test pneu a porovnej to s ADAC ;)

Český test pneu a nezařadí do testu Barumku jako porovnání konkurence s v ČR nejrozšířenější gumou? Nesmysl. Prostě nic sami netestovali, jen převzali hotové.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 14.02.17 12:11

To je fakt, že přebírají testy odjinut. Třeba test zimních pneu si dělám sám - zastavím v nějakém přehledném kopci, kdy nepředpokádám, že tam pojede další auto. Zastavím, a pak se snažím rozjet. Zatím mě gumy Michelin nikdy nezklamaly. Věřím, že i ostatní gumy jsou dobré. Ale to je asi podobné jako bych se snažil srovnávat svojí ženu s ostatními. The End.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rubko
Datum: 14.02.17 12:16

asd1: Můj dotaz by se možná dalo zkratit do 1000 znaků i když by to asi nebylo ono. Jde mi ale především o tu přílohu abych jim mohl s dotazem zaslat i naskenovaný dokument k posouzení.

Jinak mi doposud nic neodepsali na můj dotaz ohledně těch přihlašovacích údajů, což znamená, že se na to asi bohužel vykašlali. :(


doplněno 14.02.17 17:23:

Tak nakonec se nevykašlali a dnes odpoledne mi odepsali toto:

Dobrý den,

děkuji Vám za zprávu.
Pro poslání dotazu, nemusíte být přihlášen.
Přihlášení je pouze pro registrované předplatitele.
Na e-mail dtest@dtest.cz můžete poslat svůj dotaz včetně přílohy.

S přátelským pozdravem
Ludmila Růžičková

Časopis dTest

Tak a jdu jim napsat ten dotaz. Snad něco poradí.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.