Ohlášení změny na pojišťovně ČPZP

Od: Datum: 12.02.17 17:20 odpovědí: 2 změna: 13.02.17 18:13

Ahoj, ukončila jsem evidenci na Úřadu práce a jsem zaměstnána. Paní na pojišťovně mi po registraci na ÚP sdělila, že jakékoliv změny se musí hlásit. Bohužel tam nestíhám zajít, takže bych se chtěla zeptat, jestli nevíte, kam přesně bych mohla poslat dopis o evidenci a pracovní smlouvu v elektronické podobě. Nemůžu nikde najít správný e-mail a jedná se o Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnu. Můžete mi prosím pomoct? Díky :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.02.17 17:28
Zkuste zavolat. Me treba sam zamestnavatel dal do evidence , ze pracuji.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.02.17 18:13

ČPZP – kontakty. Změny jste sice povinna oznamovat do 8 kalendářních dnů, ale v tomto případě má povinnost hlavně zaměstnavatel – on Vás musí přihlásit jako zaměstnance.

Kontaktovat úřady e-mailem moc nedoporučuji, nemáte žádné potvrzení doručení. Pro kontaktování úřadů je lepší si zřídit datovou schránku, nebo posílat doporučeným dopisem s dodejkou.

Ohodnoceno: 0x

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.