Spánek a pocení

Od: Datum: 11.02.17 09:37 odpovědí: 9 změna: 22.03.17 10:50

Dobrý den. Mám dlouhobé problémy se spánkem nemužu pořádně usnout. Do práce již nejezdím. Navíc k ránu je to sice po druhé se mi potí vlasy. Čím to muže být kde je problém? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 11.02.17 11:02
avatar

Zdravím.

Bylo by nutné,abyste nám sdělil váš životní styl.Jak se stravujete,co pijete /pitný režim/,zda sportujete,jaké máte zdravotní potíže,jaké berete léky,atd.,atd.

Potit se můžete třeba od srdce,nebo od zaneseného organismu /játra,ledviny/,potíže se štítnou žlázou.

Tady můžeme pouze spekulovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.17 11:06
avatar

Kdysi dávno jsem se někde dočetla, že to pocení hlavy je nedostatkem nějakého prvku. Ale zapomněla jsem to. *hi* Naučila jsem se spávat na froté ručníku na polštáři. A peru ho velmi často.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 11.02.17 12:42
avatar

Můžete vyzkoušet na váš problém "terapii nakloněné postele". Je to jednoduché, postupně podkládáte nohy u postele u hlavy, až po nějakém čase dosáhnete patnácti centimetrů. Některé zdravotní problémy se po určité době začnou lepšit, není to hned, manželovi se např. srovnal vysoký tlak, takže ani nemusel začít brát prášky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.17 16:31
avatar

Pod tuhle Vaší radu, paní Maky, bych se podepsala. Před časem jsem začala mít pocit, že mám na rovné matraci nohy výš, než hlavu, ač tomu tak opravdu nebylo. Zcela intuitivně jsem udělala přesně to, co radíte a tento nepříjemný pocit zmizel. Do teď nevím, jaký zdravotní problém se mi tímto způsobem ohlašoval, ale je pryč a spím už zase na úplně rovné matraci, jen s polštářkem pod hlavou, tak jako dříve. Celé to trvalo asi měsíc, než se mi organizmus "vyladil" a mohlo se všechno vrátit tak, jak bylo. Na některé potíže je doporučováno mít nohy výš, než hlavu. Je fajn, když se někdy povede poslechnout svůj organizmus, když si sám říká o to, co by mohlo pomoci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 11.02.17 17:30
avatar

Paní alunko, to je bezva, když člověk dokáže naslouchat svému tělu a vnímá, co potřebuje. Tak to bylo i u vás, však jsem jednou viděla při prohlídce nějakého zámku, že tam měli postele s vyššíma nohama pod hlavou, takže to není žádná novinka. Když jsem o tom četla, byla tam ještě nabídka jakési uzemňovací podložky, ale pomáhá to i bez ní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milos9
Datum: 11.02.17 15:47

milos8 - máte cuktovku, vysoký tlak, nadváhu, odmítáte větší procházky o cvičení nemluvě a o zdravé stravě si můžete jen nechat zdát. Na to vše jste se zde ptal. Vše souvisí se vším. Odstraňte své špatné návyky a soustu problému se vyřeší sama.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.02.17 18:22

První mne napadl nedostatek hořčíku. Pak B-komplex. A pijte čaj ze šalvěje, ale jen měsíc.


doplněno 11.02.17 18:32:

A chce to přes den na vzduch. Hodně pohybu, aspoň chůze .A zdravou stravu s omezením tuků, cukru a bílé mouky, nekafovat, nepít alkohol.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.03.17 18:43

Jak tu bylo napsáno - chce to pohyb. Zkuste ujít za den aspoň 5 km a budete koukat, jak problémy se spaním zmizí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.03.17 10:50
avatar

Dajko, vůbec nic o tazateli nevíme. Co když má několik kloubů vyměněných, má neuropatii a ještě několik takových šíleností. Prostě chodit nemůže a nějakých 5 km?! *zed*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.