Dobrý den nevíte název písně z filmu?

Od: Datum: 10.02.17 14:34 odpovědí: 3 změna: 10.02.17 15:44

Dobrej, chci se zeptat na jméno písně z filmu POLICAJTEM PROTI SVÉ VŮLI v čase 37:50 tuhle píseň hledám už dlouho ale pořád jsem na ni nenarazil. Kdyby jste ji znali a nebo zjistili jméno moc by mi to pomohlo. Děkuji

PS: omluvte pravopisní chyby čeština není můj šálek čaje.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.02.17 14:57

Dobrý den. Myslíte tu scénu jak jedou autem? Já tam ale ve Vámi uvedeném čase žádnou písničku neslyším, jenom pár tónu, které podkreslují obraz. Přikládám odkaz na soundtrack z tohoto filmu.

http://www.imdb.com/title/tt0399327/soundtrack

Ohodnoceno: 1x

Od: lolkar
Datum: 10.02.17 15:26

Ano to myslím. Nevíte jak se jmenuje? Všechny písně na které jste dal odkaz jsem už poslechl a tahle tam není.

Datum: 10.02.17 15:44

To není píseň. Píseň má text. Tohle bude jen melodie, jakých je ve filmech plno a mnohdy se nedávají ani na soudtracky, protože to je jen pár tónů. Osobně si myslím, že to nenajdete. Soundtrack k tomu filmu byl vydán, a když to není ani tam, tak asi nebude šance.

Ohodnoceno: 0x

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.