Václav Klaus mladší - nemoc

Od: Datum: 08.02.17 15:05 odpovědí: 5 změna: 21.02.17 10:35

Dobrý den,
poslední tobou potkávám na FB příspěvky od Václava Klause (mladšího). Musím se zeptat: Jakou nemocí trpí nebo prošel?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.17 15:06

Obrna lícního nervu

doplněno 08.02.17 15:11:

Máte pravdu :) Psal jsem rychleji než myslel.

Pospáno je to zde: http://prozeny.blesk.cz/clane…va-zakazali-mi-otehotnet.html

Ohodnoceno: 0x

Od: pb®
Datum: 08.02.17 15:10
Sice to tak vypadá, ale není. Už se tak narodil.

Od: lisak
Datum: 08.02.17 16:05

Je to tělesné postižení, už tak přišel na svět. Tak jako jsou různé rozštěpy čelisti, tak tahle deformita je krutě velká. Je to neštěstí. Je dobře, že jinak mu to pálí a má úžasný přehled.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 21.02.17 08:17

Ano, je to jak píší jiní. Už se tak narodil. Ale co mu osud ubral na kráse, to mu bohatě nadělil v rozumu. A navíc musí mít obrovskou dávku sebedůvěry, protože ho takový strašný hendykep nikdy nezlomil. Zejména v tomto světě, kdy se všechno točí kolem toho jak člověk vypadá navenek. Je to hodně zvláštní a silná osobnost.

Od: mp*
Datum: 21.02.17 10:35

Podívejte se, jaké hezké má manželky (to ani já nemám). Tudíž tady platí, že muž musí být především osobnost (jinak by si takovou hezkou ženu nezískal - ženy mají své instikty). Jinak co jsem četl, tak už se tak narodil. Osobně velice obdivuji celou rodinu Klausů. Prostě mě asi imponují chytří a vzdělaní lidé. možná jim i trochu závidím, protože sám takový úplně nejsem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.