Jak správně regenerovat po sportu?

Od: Datum: 04.02.17 17:31 odpovědí: 3 změna: 04.02.17 17:48

Dobrý večer,

Chtěl bych se zeptat, jak správně regenerovat? Často mám problémy s bolavými stehny po tréninku (fotbal) apod.Nebo teď nějak bohužel trpím na natážené tříslo, nevím, zdá se mi, že protahování nepodceňuji, ale přesto se to stává. A tak by mě zajímalo jak správně regenerovat když jdu např. plavat? Mám lehkým tempem plavat, nohu ve vodě protřepávat.. ve vířívce lehce protahovat, poté do sauny a koloběh střídat? Opravdu by mě to zajímalo, poradíte mi, jak tedy správně regenerovat -> dejme tomu na tom bazénu, kde je i vířivka, sauna ..

A ještě jedna otázka, pakliže mě nyní trápí - tahá - tříslo, ale pouze lehce, mám to protahovat i takhle bez zahřátých svalů? Nebo jen např. ve vaně s horkou vodou?

Děkuji mnohokrát za jakékoliv rady!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.17 17:37
avatar

Proč si myslíte, že Vám lidé, kteří Vás neznají, poradí lépe než Váš trenér? Podle mne byste se měl radit s ním...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: martas98
Datum: 04.02.17 17:39

To zní rozumně, avšak celková regenerace se v týmu dosti zanedbává, nebo lépe rečeno - řeší se individuálně, trenér sám na tohle moc nedbá.Jen mě zajímají rady ostatních.Spoluhráči to téže moc neřeší.

Datum: 04.02.17 17:48
avatar

Pokud byste neměl žádné problémy, mohla by pomoci i obecná rada. Ale v tomto případě bych se opravdu radši radila s trenérem, případně i s lékařem.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.