Může být povlak na jazyku z probiotik?

Od: Datum: 03.02.17 15:08 odpovědí: 1 změna: 03.02.17 15:55

Zdravím, asi 14 dní užívám probiotika (GS Laktobacily). Před 5 dny se mi udělal na zadní části jazyka jemný žlutobílý povlak a jazyk i trochu pálí. Může to být z toho? Nikdy jsem nic podobného nebral a žádné problémy s jazykem neměl. Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.17 15:55

Může to být z toho, zkus je na chvíli třeba vysadit, tak na týden dva a uvidíš, jestli nastane změna, možná je v nich nějaká látka co ti vadí nebo není ve složení něco na co jsi třeba alergický? osobní zkušenost s tím nemám, Laktobacily bere jen dcera, ale problém s tím nikdy nebyl. případně se poradit s lékařem.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.