Recenze - na zboží a na firmy

Od: Datum: 08.02.17 10:48 odpovědí: 3 změna: 08.02.17 17:08

Prosím, mám dva dotazy. Zda existuje skupinka, třeba na FC nebo jiné stránky, kde by se lidé sdíleli, jak které zboží je nebo není kvalitní. Dnes při nekvalitní výrobě by to byly užitečné rady. Recenze na dtránkách firem totiž nejsou vždycky férové... A dále kde bych se mohla dočíst, nebo poptat na firmy, jak jsou férové - ohledně placení, jak fungují smlouvy apod. Teď mám takovou čerstvou otázku, kdy známá chce pracovat pod Knižní klub , nabízejí ji fixní plat, ale když nebude vydělávat, co pak? Jestli je nějaká jistota? děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.17 13:48
avatar

Občas sice někde lze narazit na stránky hodnotící firmy nebo zaměstnavatele, ale já bych nedoporučovala na taková "hodnocení" spoléhat.

Skupiny na FB někdy bývají založeny s cílem zveřejňovat pouze negativní recenze, na FB bych nehledala objektivní názory.

Nepovažuji takové věci za korektní, protože se v nich vyjadřují pouze ti, kdo s něčím nebyli spokojeni (spokojení lidé většinou nemají potřebu se k něčemu vyjadřovat).

Ohledně zboží bych doporučila Heuréku, tam mi hodnocení připadají nezávislá. Setkáte se tam jak s kladnými tak s negativními názory.

Ke Knižnímu klubu můžu napsat sama – dělala jsem pro ně krátkou (pár dnů) brigádu. Výdělek tam tehdy byl závislý na počtu sjednaných nových smluv nebo na počtu obnovených členství. Jinými slovy: výdělek závisel na tom, kolika lidem se podařilo vnutit závazek pravidelně od Knižního klubu odebírat další knihy. Podle mne je to manipulace, na které jsem se nechtěla podílet...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rubko
Datum: 08.02.17 14:09

Asi nejlepší na hodnocení zboží a prodejců je na českém internetu Heureka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.17 17:08

Na hodnocení kvality výrobků také nejvíce používám Heureku a tam si čtu recenze od lidí, příjde mi to tam objektivní, jsou tam recenze nejen an výrobky, ale i na obchody a jak jsou na tom třeba s doručováním a tak. Ohledně otázky pro známou, tak záleží co má napsáno ve smlouvě, pokud za ten fixní plat musí udělat nějaké zakázky, moje známá to tak měla, ale pro mobilního operátora, měla sice fixní plat, ale musela uzavřít počet smluv, tak záleží, co tam má.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.