Uzliny jak poznam o jake jde

Od: Datum: 30.01.17 19:56 odpovědí: 7 změna: 30.01.17 23:27
ahoj , je mi 21 a chtel bych se zeptat od mala trpim uzlinami zacaly na krku pak to se udelali i v trislech u doktora mi vzdy rekli ze to jsou tukove uzliny ted uz je mam v trislech na krku a udelaly se mi i pod celisti a nevim jestli to je taky uzlina nebo ne ale mam takovou kulicku pripominajici uzlinu na kostrci. cca pred 3 dny to na kostrci zacalo trochu bolet pri sezeni , jde mi o to ze mamin bratranec zemrel na rakovinu uzlin . jsem celkem pracovne zatizen takze doktora ted vazne nestiham tak proto prosim o radu k doktorovi urcite zajdu ale prvni chci vedet o co jde poradi nekdo jak rozeznat uzlinu tukovou a nadorovou? predem dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 30.01.17 20:31

To rozoznajú len na histologii, musia odobrať vzorku, Na onkologii sa tomu lepšie rozumejú.

Ohodnoceno: 0x

Od: 21
Datum: 30.01.17 21:08
dekuji za radu rikal jsem si to , je to asi divny ale jsem asi smirenej ze to prijde ted nebo pozdeji (rakovina) po matcine otci strane na to zemrely 95% lidi a po u meho otce je to cca50% takze to je v genech
Od: hbfx
Datum: 30.01.17 21:44
V každé rodině zemře spousta lidí na rakovinu. Je to jeden z nejčastějších důvodů úmrtí. Takže to bychom si mohli říkat všichni.
Vy byste hlavně měl být s každou nově zvětšenou uzlinou okamžitě na rozboru u doktora! ! ! To chcete prosvihnout šanci chytit případnou rakovinu v počátečním stádiu, kdy je ještě šance na vyléčení? Nebuďte hloupý. Kolegyně si našla ve 20 letech bulku v prsu, šla hned k dr a šance na vyléčení byla přes 99 %, takže jít hned k doktorovi je naprosto zásadní. Nebuďte lehkomyslny, je tak zbytečný zahodit život přemýšlením o hovadinach na poradnách na internetu a spekulovanim o tom, jak určitě umrete, protože hodně jiných lidí taky umrelo. Ztrácíte akorát šanci se případně vyléčit.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.01.17 21:55
dekuji za odpoved , ono je to tak ze je mi 21 vim vekem jsem jeste fracek da se rict ale mam dite a tak se staram jak jen to je mozny ale nejak mi to vrta hlavou co kdyby , tak kdo se postara a popravde ja sem tezkej vzdavac takze mam strach z vysledku . ve stredu si dojdu k doktorovi ta bolest pod celisti a kostrce je uz otravna , dekuji za odpovedi a dohnani k doktorovi :D
Datum: 30.01.17 22:02

Léčba nádorů je každým rokem na lepší úrovni. Mnohé typy rakovin je dneš již možné vyléčit, nebo významně prodloužit a ulehčit dobu dožití.

Dosud jsem neslyšela o tukových uzlinách, ale bulkách /lipomy/.

Datum: 30.01.17 22:30
vzdy mi rekli ze to jsou tukove uzliny :) tak nevim , jen aby si tu nekdo nemyslel ze se predem pohrbivam to ne :D jen je treba pocitat i stim nejhorsim :) a nevite jestli se uzliny mohou obevovat i na kostrci? na netu sem se to nikde nedocetl a rodinu tim zatezovat nechci
Datum: 30.01.17 23:27

Podle popisu to vypadá na dermoidální cystu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.