Jak to řešit?

Od: Datum: 30.01.17 17:55 odpovědí: 1 změna: 30.01.17 17:58

Hezký den,

nejprve Vám popíšu situaci a jak byste to řešili vy?

Měl jsem auto v servisu, kde mi nabídli, že můžu čerpat náhradní vozidlo což jsem uvítal, protože auto potřebuji každý den. oprava trvala tři dny. Druhý den ráno tak kolem sedmé odvážím dítě do školky a pak jedu do práce, úzká silnice a najednou křach a nějaký fešák mi cvrknul do zrcátka, které se sklopilo a vypadalo to, že je vše ok. Zatavím a byla jen uvolněná krytka nic prasklého. Jedu do autoservisu s tím, že vysvětluji, jak se vše stalo. Musím ještě dopsat, že auto bylo skoro zcela nové najeto jen 250 km. Řidič samozřejmě nezastavil a já, než bych se otočil a jel za ním to jsem nedal a ani nevím jaký to byl typ vozidla. Servisní technik se podíval na zrcátko, údajně jsou ulomeny caply co drží vrchní krytku tak to zalepil a mě servis dal k úhradě 3500Kč...tady můj popis končí (měl jsem zavolat polici ČR či mělo to jít havarijního pojištění vozu, nebo z mé pojistky na blbost?)

Má s tím někdo zkušenost?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 30.01.17 17:58
avatar

1) mají mít havarijní pojištění a požadovat uhradit můžou max. spoluúčast, o kterou by přišli.

2) u půjčeného vozu jste přebíral oproti podpisu nějaké smlouvy - ty podmínky jsou závazné, pokud nejsou v rozporu se zákonem. Podmínky smlouvy my neznáme.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.