Nedostatek spanku

Od: Datum: 30.01.17 16:02 odpovědí: 4 změna: 30.01.17 17:54
Chce se mi furt spat, pres vikend je to v pohode, vyspim se, jak potrebuju, ale jak stavam do skoly, tak vecer nemuzu usnout, porad na neco myslim a pak spim, jako dneska 5hodin, nejsem schopny se moc soustredit ve skole a kdyz prijdu domu, tak jdu vetsinou spat, protoze jsem uplne vycerpany, nedokazu si na chvili odpoledne nelehnout, protoze jsem uplne unaven. Nevite co by mi mohlo pomoct? Dost me to takhle nici
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.01.17 16:11

Velice snadné řešení odpoledne místo povalování nějakou fyzickou aktivitu a večer se pak spí v pohodě. Pokud bych si lehnul odpoledne tak taky blbě usnu a navím pokud se sečte odpolední spánek a noční tak je to asi víc jak 5 hodin. Tady jasný závěr po škole se věnovat nějaké fyzické aktivitě, naposledy jíst maximálně do 18 hodiny a pak se bude spát.

doplněno 30.01.17 16:12:

Jinak odpolední únava je patrná i dle toho jak je otázka krásně česky napsaná.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.01.17 16:50

Když přijdete domů ze školy, nechoďte spát. Převlékněte se a jděte si zaběhat, nebo se jen tak projít. Provětráte se a večer budete lépe spát. Před spaním si pořádně vyvětrejte a uvidíte, že se to zlepší. Někdy stačí vynést odpadky, umýt nádobí, vyluxovat, prostě pomoct mámě v domácnosti, aby se předrželo to nutkání jít si lehnout a spát přes den. Pokud to nepomůže, tak se nechte pro jistotu vyšetřit lékařem, zda nemáte i nějaký zdravotní problém.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 30.01.17 16:58
To si jen namlouvas, že už odpoledne nemůžeš.
Jak nám říkal na základní škole učitel telocviku: Když nemůžeš, tak ještě třikrát můžeš. A měl pravdu.
Takže žádný spaní a alou něco dělat.
Ohodnoceno: 1x

Od: jana11
Datum: 30.01.17 17:54

Únava a spavost může být také nedostatkem některých vitamínů.Skočte si někdy k lékaři,možná vám vezme krev,jestli je vše v pořádku,řekněte vše o únavě.Mladý člověk by takovouto únavou neměl trpět. Možná máte i špatnou stravu,stres...

Ohodnoceno: 0x

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.