Kaz na zubu

Od: Datum: 02.04.17 20:38 odpovědí: 6 změna: 03.04.17 10:21

chtěla bych poradit ,jestli si nechat spravit zub moudrosti na kterem mam kaz a kousek se mi odlomil nebo ho dát pryč ale toho se dost bojím ,radši bych ho zachranila.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kozlik
Datum: 02.04.17 20:47

Každý zub má význam pokud se dá zachránit. I ten moudrosti. To by ale měl posoudit zubař. Nejlépe se to pozná když ti už bude v ústech zubů ubývat.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.04.17 21:01

Bodlinko, dodáte-li sem rentgen, někdo Vám možná odpoví. Přece nemůžete očekávat, že Vám na zdravotní otázku dokáže odpovědět někdo, kdo Vaše zuby nikdy neviděl.

Ale vážně → Řiďte se tím, co doporučí Váš lékař, případně si můžete vyžádat konzultaci u dalšího stomatologa. Z internetu odpověď nezískáte.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.04.17 21:52

Záleží k jak dobrému a solídnímu zubaři chodi. Jsou zubaři kteří se snaží zuby léčit, opravovat a zachraňovat pokud to jde. Jsou ale i takoví co raději navrhnou zub vytrhnout s tím, že se s ním už nedá nic dělat i když by možná šlo.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.04.17 22:56

K tomu by přece byla ta konzultace u dalšího stomatologa. Laici přes internet tazatelce poradit nemohou.

Datum: 03.04.17 10:21

Chodit s každým zubem na konzultaci k jinému zubaři mi nepříjde jako příliš dobrý nápad. Záleži na jakého jiného zubaře by se natrefilo. Navíc nevím jestli některý zubař by byl ochoten příjmout někoho jen tak jednorázově na konzultaci a navíc by to asi nebylo na náklady pojišťovny, ale za asi nemalý poplatek. Kromě toho zubařů je málo a tak nevím jestli by některý byl ochoten se nějakou konzultaci na které by asi až tolik nevydělal zabývat.

Ano, laici přes internet tazatelce odborně poradit asi nedokážou. Domnívám se ale, že tazatelce nejde ani tak o nějakou odbornou poradu, ale spíše o radu jak z pohledu zdejších laiků to vidí oni.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.04.17 22:36

Zubařka chtěla trhat ale uhájila jsem ho, mám ho zaplombovaný víc jak 10 let.

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.